PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807561}
6,9 51 447
ocen
6,9 10 1 51447
6,9 45
ocen krytyków
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
powrót do forum filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman

Czy wy ludzie piszący że ten film jest rasistowski, bo biali są gorzej ukazani niż czarni nie mieliście jakiejś refleksji po tym filmie? W sensie jasne że kij ma dwa końce. Niestety jednak to po stronie białych rasistów jest kupa. I niestety to przez białych rasistów tak śmierdzi. Film zresztą nie pokazał że każdy czarny to człowiek kryształowy, bo ja czułem że czarne pantery były ukazane podobnie, troszkę lżej, ale jednak podobnie jak KKK. I nie widzicie tego że wcale te wydarzenia nie są nam odległe? Przecież takie same bzdurne słowa są wypowiadane przez skrajną prawicę. "To spisek żydowski", "ci geje się panoszą i chcą mieć równe prawa" no kurde przypomina mi się Białystok i parada równości. Czy co gorsze negacja i wyparcie holokaustu, no to, to już jest totalnie przerażające.

ocenił(a) film na 8
sinekmen

Celne pytania, trafny komentarz. Ale raczej większość nie pokusi się o refleksję. Każdego dnia widać jak robactwo rasistowskie, faszystowskie, homofobiczne wyszło na powierzchnię. Wyszło, bo ma na to pozwolenie a wręcz jest zachęcane. Czarno (sic!) widzę przyszłość.

sinekmen

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones