PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807561}
6,9 51 447
ocen
6,9 10 1 51447
6,9 45
ocen krytyków
Czarne bractwo. BlacKkKlansman
powrót do forum filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman

O co chodzi z nominacją do Oscara? W innych filmach wypada dobrze, tu prezentował poziom emocji, jakby właśnie czytał pierwszy raz scenariusz przy kominku. Czy kogoś z Was ta rola ruszyła?

ocenił(a) film na 8
alexandra_10

Nie powiem, że ruszyła, ale na pewno podobała i ją zapamiętałam. Może dlatego, że po prostu lubię tego aktora.

Agatonik

Ja też lubię, ale tu nie było kompletnie nic efektownego i zastanawia mnie ta nominacja.
Pozdrawiam

alexandra_10

Jest wiarygodny w swojej roli, co do której, gdyby odnieść się opisowo, przy maksimum jego dojrzałości do sytuacji, w znaczeniu jego postaci z bardzo wysokim morale, przy jednocześnie miałkości relacji, którą miał za zadanie jako funkcjonariusz policji pogłębić, z początku jedynie nawiązać... w imię rzecz jasna wyższych celów, sprawdził się po raz kolejny w roli osoby dobrej oraz szlachetnej, przy pozornie jakby nie spojrzeć minimum aktorskiego zaangażowania. A jednak koncentruje znacząco uwagę na swoją osobę, i mnie zaciekawił, pomimo że rolę z pozoru miał dość przeciętną.
Ogólnie postaci pod jego aparycję dobrze mu robią, jak i tym samym całej produkcji filmowej. Jest na wskroś wiarygodny, pomimo że można by odnieść wrażenie jak gdyby grał od niechcenia i był od biedy zaangażowany:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones