PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1173}
6,5 2 454
oceny
6,5 10 1 2454
Czarne słońca
powrót do forum filmu Czarne słońca

CYTATY

ocenił(a) film na 7

"-Mój ojciec powiesił się w więzieniu.
-Sytuacja jest taka, że to ja jestem Twoim ojcem. I dopóki ja jestem Twoim ojcem, Ty jesteś
moim synem czy Ci się to podoba czy nie! A jak Ci się nie podoba to proszę bardzo możesz
skończyć jak Twój ojciec !"
"Chciałem Ci coś powiedzieć. Ja nie jestem tym kim jestem."

I po raz kolejny okazuje się że polskie komedie są najlepsze, nawet jeśli nie są to komedie.

mc_aural

"Dajcie spokój." :D

ocenił(a) film na 6
aariciaa

"Dajcie spokój"

Genialna kwestia, na pewno zapamiętam sobie ten film właśnie z jej powodu. Dajcie spokój.

;-)

mc_aural

"Ales miała szczęście...bedziesz mogła dalej pokazywac cycki i dupe...szkoda że cie nie zadźgał...strata by była mała a on przynajmniej mógłby wrocic do siebie. Ty wiesz dziwko z kim miałas do czynienia ? Z KOSMITĄ !!! oni tam mają sprawiedliwe prawa... POWINIEN CIE WYRWAC JAK CHWAST...i wyrzucic..."

"to jest chleb..."

ocenił(a) film na 10
mc_aural

"- Pojawił się u mnie mężczyzna, który twierdzi, że jest moim synem, ale ja nie pamiętam żebym kiedykolwiek rodziła...

- Nie pamiętasz jak rodziłaś? A może cię nie bolało? Albo ten facet jest bezczelnym oszustem. A może jest chory psychicznie.

- Myślisz?... A może po prostu zapomniałam? Przecież można zapomnieć, tyle rzeczy się dzieje.

- Trzeba było się skrobać to byś nie miała takich problemów"

Mistrzostwo :)

ocenił(a) film na 6
mc_aural

"mój ojciec był krawcem ... no a potem wyszłam za mąż"

ocenił(a) film na 6
mc_aural

"też kiedyś miałam chwile zwątpienia" (w czasie demolki)

albo rozmowa:

- Rozumiesz facet jest z kosmosu ma tu jakieś sprawy...
- A to dlatego jest taki dziwny... Dajcie spokój...

mc_aural

- A jak nas zabije?
- Eeee tam...

ocenił(a) film na 7
mc_aural

- Dzik się popsuł...
- Trudno...
- Walimy!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones