PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789041}

Czarny śnieg

Nieve negra
5,9 423
oceny
5,9 10 1 423
Czarny śnieg
powrót do forum filmu Czarny śnieg

Film już od pewnego czasu można znaleźć w necie. Dałbym 5.

jjarek_filmweb

Ja zgromadziłem ostatnio już chyba z 7 filmów , niektóre są z ubiegłego roku, niektóre nowe ale już dostępne i po premierze a tutaj jeszcze nie da się oceniać. Raz "czekałem" ponad 3 lata żeby dodać ocenę a FW miał w odbycie moje posty o dodanie ocen :D

androgenius

Miałem zaległości w oglądaniu i ocenianiu filmów, ale na zwolnieniu lekarskim nadrobiłem to, i w tym momencie hurtowo niejako oceniam ok 70 pozycji. Po 50-ej wyszło, że nie można ocenić 3 z nich, a w dwóch przypadkach to nawet samego tytułu nie udało się znaleźć. Jest jak jest, przestałem się tym przejmować, choć z drugiej strony sporo użytkowników szukając czegoś fajnego do obejrzenia kieruje się ocenami i opiniami na FW, a tu nic, i czasem całkiem niezły ale mało znany film, zwłaszcza jakiejś egzotycznej kinematografii, po prostu przepada...

jjarek_filmweb

Ja patrzę i jak tu tzn. na FW nie ma oceniania, to zwyczajnie film olewam, bo tak to potem zapominam co widziałem, kiedy i ile chciałem dać. Pewnie o to właśnie chodziło...

ocenił(a) film na 3
jjarek_filmweb

Najlepiej napisać na otwartym forum portal. filmweb, kuwra to się nie dziwcie, że tu nikt nie zagląda:P Przecież film nie ma obsady dodanej i jest mniej znany:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones