PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551232}
6,7 64 097
ocen
6,7 10 1 64097
5,3 14
ocen krytyków
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł
powrót do forum filmu Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł

Jak większość napisała film jest słaby i to bardzo.
Niestety ale maja racje polska kinematografia jest na bardzo niskim poziomie jak widać, nic
nie przemawia żebym ocenił ten film pozytywnie.
Aktorzy graja słabo szczególnie zona "Brunona" i ogólnie aktorzy , którzy graja w tym filmie
maja dosc male doświadczenie wg mnie powinno grac tam dużo więcej Znany Aktorów.
Większość powie ,że to już przyzwyczajenie do tego co serwują nam Stany. Ale taka jest
prawda ja wymagam by film byl az przesączony aktorami znanymi i efektami. Bez tego film
jest strasznie nudny a "Czarny Czwartek" to jeden z najnudniejszych filmow jakie oglądałem
ostatnimi czasy. Wiec ogólnie nie polecam tego filmu ale jako ,ze to film o tym co sie działo
w Polsce to mimo na ocenę negatywna powinno sie obejrzeć

ocenił(a) film na 10
mattzyd

według ciebie historia jest nudna....?\

ocenił(a) film na 3
SiewcaWiatru_22

Wg mnie sceny w tym filmie są za długie i nie sprawiają bym chciał wiedzieć co będzie dalej. Są filmy historyczne z bardzo dobrze dobrana akcja do sytuacji w filmie np "Popiełuszko" lub świetny "Katyń" .Katyń jest chyba z jednym z najlepszych ekranizacji historycznych.
A ogólnie tak po za tematami filmów to historia jest nudna wg mnie, mówię to pewnie dlatego, że nie przeżyłem tych rzeczy co nasi rodzice czy dziadkowie ale mimo to zdania nie zmienię.

ocenił(a) film na 5
mattzyd

Moim zdaniem film bardzo dobry. Daje 8/10.
Nie nudziłem się ani razu, trzymał w napięciu do końca w przeciwieństwie do niektórych polskich komedii romantycznych.
Opłaca się iść do kina. Film oddaje grozę tamtych wydarzeń z lat 70-tych.

ocenił(a) film na 3
Legend

Każdy ma swoje zdanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones