PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4211}

Czarny książę

Black Beauty
7,7 9 510
ocen
7,7 10 1 9510
Czarny książę
powrót do forum filmu Czarny książę

Wspaniały, ale...

ocenił(a) film na 8

...książka dokładniejsza i o wiele lepsza. Ten film, to taka skrócona wersja tej opowieści, odnoszę wrażenie, że został zrobiony po to, żeby po prostu był. ;/
Jednak daję 9/10, aktorzy grali dobrze, muzyka wspaniała, miejsca wszystkich rozgrywanych tam akcji bardzo ładne, pokazane istotne odczucia konia. Jednak tak jak pisałam
wcześniej stanowczo za krótki, dużo szczegółów po prostu pominięto, specjalnie ważne nie były, ale w książce o nich wspomniano.
Ogólnie film wspaniały, ale niedokładny. :)

ocenił(a) film na 10
lindeczka

Ja też się waham co sobie kupić film czy książkę nie wiem co jest lepsze
Może ty mi coś doradzisz co jest lepsze czy film czy książka? A ty masz książkę "Czarny książę" ?

ocenił(a) film na 8
olakowal33

Książka znacznie lepsza, tak mam ją i czytałam milion razy :)

ocenił(a) film na 10
lindeczka

Jeżeli tak mówisz to tak jest . A gdzie ty kupiłaś tą książkę?

ocenił(a) film na 8
olakowal33

Ojej, ja ją dostałam od przyjaciółki na urodziny parę lat temu, ale nie mam pojęcia gdzie została zakupiona. Zobacz może w internecie :)

ocenił(a) film na 10
lindeczka

Ja już wcześniej w internecie patrzyła i mi wychodziło książka '' Czarny Książę'' w obcym języku , ja jakoś nie pomogłam znaleźć ale zobaczę jeszcze raz , jak nie znajdę to nie będę szukać tak prawdę mówiąc już mi niej nie zależy . Oglądałam ten film w telewizji jeden raz , i chyba wystarczy w książce jest to napisane to co ja na filmie widziałam . I przepraszam że to ciebie pisałam po prostu ja myślała że ty ją kupiłaś...

Pozdrawiam . :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones