PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610252}

Czarny las

Black Forest
3,9 1 504
oceny
3,9 10 1 1504
Czarny las
powrót do forum filmu Czarny las

Film ten, spodobał mi się na ocenę mniej więcej 7, ze względu m.in. na klimat, jaki tworzy
(bajkowy, z domieszką czerwieni - krwi). Sceny, które wydawałoby się, że wypadłyby źle w
jakimś "poważnym" horrorze, tutaj są ujęte w jakiś jakby żartobliwy sposób, czarnego
humoru. Pozostaje kawałek niedosytu, ale można sobie ze smakiem obejrzeć na lekko.

Psychosis7

Podpisuję się. Kilka osób napisało tu, że to gniot. Nie rozumiem, czemu. To świetna baśń. A że "nisko budżetowa"? Tylko chwalić twórców, za to, że przy niskim budżecie potrafią tyle zdziałać. Jest baśń jak z czasów mojego dzieciństwa, jest klimat, fajne animacje, odrobina humoru, dobra muzyka a na szczególną uwagę zasługują świetne scenografie (rzecz zaniedbywana w dzisiejszych produkcjach). Obejrzałęm z przyjemnością i polecam każdemu, kto szuka czegoś między horrorem a baśnią, czegoś niebanalnego.

Psychosis7

Dokładnie to przyjemnie się ogląda i polecam ten film

ocenił(a) film na 1
barbiturian

??? to sie przyjemnie oglada ?? przez to nie da sie przebrnac bez dopalaczy

ocenił(a) film na 1
barbiturian

Obejrzę sobie dziś i dam znać jak mi się podobało. Zachęciliście mnie : D

Psychosis7

moja ocena dokładnie taka sama, fajnie się ogląda, choć delikatnie czegoś brakuje

ocenił(a) film na 6
Psychosis7

Może nie jakaś rewelacja ,ale na pewno lepszy niż to by wynikało z oceny.

ocenił(a) film na 7
Psychosis7

ogląda sie przyjemnie. Nie potrafie zrozumiec tak niskiej oceny gdzyż w tym filmie znalazłam wszystko czego oczekiwałam od filmu niskobudzetowego. ciekawy pomysł, dobra muzyka, gra aktorska. jednym słowem polecam

ocenił(a) film na 5
dudusia69

Wyraziłaś wszystko :D

ocenił(a) film na 8
dudusia69

Ja już przestałem zwracać uwagę na filmwebowe oceny - dla mnie film jest świetny. :-)

ocenił(a) film na 6
Psychosis7

Zdecydowanie podpisuje się pod słowa autora tematu, nie rozumiem tak niskiej oceny owego filmu. Obraz nadaje się zdecydowanie do obejrzenia, 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones