PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=14}

Czarny pies

Black Dog
6,6 9 626
ocen
6,6 10 1 9626
Czarny pies
powrót do forum filmu Czarny pies

obejrzałem dopiero pierwszy raz wczoraj na dwójce bo jakoś wcześniej nie mogłem na niego trafić a był juz kiedyś w tv.Najlepsza była końcówka,myślałem że to juz koniec filmu a tu wariat Meat Loaf wyskakuje ze swoją bryką i rozpierducha:).Masa!To jest dopiero kino akcji!8.5/10

ocenił(a) film na 8
guzo83

Masz racje
film trzyma poziom od początku do końca
ja lubie najbardziej tę ich przepychanke pod góre
"nie ma to jak caterpillar"

ocenił(a) film na 6
guzo83

Lubię ten film, oglądałem go gdy byłem dzieckiem dlatego mam do niego ogromny sentyment, choć wiele mu brakuje. A zakończenie jest przesłodzone na maksa. Gość (w dodatku recydywista) popełnia kolejne przestępstwo, i w nagrodę dostaje z powrotem prawko. Typowy amerykański happy-end.

ocenił(a) film na 8
Kurosawa

Super
Muzyczka podczas napisów poczatkowych wymiata

giovanni50

Faktycznie niezły. Choć to mnie nie dziwi, bo Patrick zwykle grał w porządnych filmach. To też była nezła rozrywka.

Jack_Holborn

Patrick Swayze w roli kochającego macho, tym razem aby ratować dobytek życia wyrusza w pódroż z "trefnym towarem" fabuła prosta i w stylu dawnych amerykańskich filmów :P Patrick pasuje do wątku rodzinnego ale w ciężarówce pewnie lepiej by wyglądał hmm Seagal hehe ode mnie 6/10

ocenił(a) film na 8
jarosh13

O nie !!!
Seagal i ciężarówka?!!
Pasowałby bardziej Kurt Russell

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones