PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=14}

Czarny pies

Black Dog
6,6 9 626
ocen
6,6 10 1 9626
Czarny pies
powrót do forum filmu Czarny pies

Płakac się chce

ocenił(a) film na 4

Płakać mi się chce kiedy widzę jak Patrick schodzi do filmów klasy BBBBB. Może i los do niego się uśmiechnie i wróci na szczyty? Jak na razie "Dirty Dancing", "Road House", "Ghost" i "Point Break" to jedyne jego dobre filmy. Pozostałość to.... minuta ciszy.
A Black Dog? No cóż, płakać mi się chce....

ocenił(a) film na 10
monaco

Jeżeli dla Ciebie ,,Dirty Dancing" lub ,,Ghost" jest lepszym filmem od ,,Black dog" to jest mi cię żal. Te filmy są takie nudne i wogóle nie wymagają pracy aktora (poza nauczeniem się tańczyć, co zresztą mu się nie udało).

szakal88

nie wiem czy wiesz ale Swayze jest zawodowym tancerzem ... więc ... :/

monaco

monaco ma racje Ghost i Dirty Dancing byly jego najlepszymi filmami :) Nie ma co tu ukrywac :P

monaco

monaco domyslalm sie ze jestes kobieta dlatego ci sie podobal film dirty dancing i ghost, ale my mezczyzni mamy inny gust(np wolimy akcje niz romanse), wiec mam nadzieje ze nas zrozumiesz

monaco

A mi płakać się chce jak taki jak ty bierze się za ocenienie filmów !!!!

mAster_Z

Moim zdaniem "Black Dog" to świetny film. Gdy tylko zobaczyłem w telewizji (film emitowała stacja TVP1, a póżniej TVN)jeszcze tego samego dnia zamówiłem DVD. Widziałem ten film chyba ze 150 razy... Jest kilka "bąków" w scenach ale ogólnie świetny film. A także obsada :Patrick Swazye (każdy go zna), Meat Loaf (legenda rock'a- którego uwielbiam i mam wszystkie dostepne płyty) oraz Randy Travis (rónież piosenkarz, z tym, że country. W filmie śpiewa własną piosenkę :my greatest fear"). Ogólnie film świetny i polecam wszystkim!!!

monaco

Klasa B, klasa C, klasa Z, Ź czy Ż - w dupie to mam. Film był rewelacyjny, a Patrick spisał się świetnie.

ocenił(a) film na 8
monaco

Film był bardzo dobry wręcz wysmienity,
Do tego muzyka country

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones