PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729157}

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

The VVitch: A New-England Folktale
6,6 76 364
oceny
6,6 10 1 76364
7,7 35
ocen krytyków
Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii
powrót do forum filmu Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Ten film jest tak beznadziejny ze szkoda pisac, zmarnowane pieniadze i czas.
O ile pomysl na film byl ciekawy o tyle sam film byl poplatany a koncowka filmu wrecz smieszna.

justafranticgirl

Mi sie wlasnie dopiero koncowka filmu spodobala, bo inaczej ocena by bardzo poleciala - a w zamierzeniu wysoko oceniam horrory, jako wielbicielka gatunku. Ale ostatnia scena to faktycznie kompletna parodia.

justafranticgirl

Gdzie widzieliście ten film?

ocenił(a) film na 9
Pawel_232

W Stanach wyszedł w ten weekend

justafranticgirl

podobała mi się sceneria, klimat i ogólnie ciekawy pomysł na film, ale w momencie kiedy film zaczął nabierać tempa i miałam nadzieję, że okaże się jednak ciekawym thrillerem psychologicznym oni dali scenę "odlotu" i nie wiedziałam już czy mam się śmiać czy płakać, że jednak zmarnowałam 1,3 godziny z życia

ocenił(a) film na 9
smerelerk

tak ponoć wyglądały sabaty, ludzie wirowali i unosili się nad ziemią, nic tu smiesznego.

użytkownik usunięty
fairy_fw

Ty poważnie tak? :)

ocenił(a) film na 9

nie chodzi mi o to, czy w to wierzę tylko według podań, legend i ówczesnych ksiąg-tak sie działo, wiec to nie wymysł scenariusza

ocenił(a) film na 6
justafranticgirl

Jak dla mnie ten film pokazuje, jak religie mogą namieszać ludziom we łbach. Poza tym jest ładnie zrobiony, ma niepokojący klimat, ale bez szału to wszystko, a gadająca koza i latające kobitki no to już było z lekka żenujące...

użytkownik usunięty
justafranticgirl

Zgadzam się w całej rozciągłości. Sam pomysł może nie był zły, ale twórcy filmu skupili się na napitalaniu zdrowasiek, zamiast na czymś ciekawym. Końcówka kompletnie pogrążyła to nudne "dzieło", zrobiła z niego komedię, parodię i ciężko nawet do końca stwierdzić co to było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones