PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729157}

Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

The VVitch: A New-England Folktale
6,6 76 516
ocen
6,6 10 1 76516
7,7 36
ocen krytyków
Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii
powrót do forum filmu Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Za scenę z niemowlakiem...

użytkownik usunięty

Za scenę z niemowlakiem i wiedźmą należy się ocena 1/10, komu ta scena była potrzebna? Nic nie wniosła do fabuły, obrzydliwe, wiedźma rozcinająca bezbronne dziecko i smarująca się resztkami, k*rwa, się wk*rwiłem, reżyseria chyba poj*bało. Jeszcze w tle ta poj*bana muzyka, jakieś silent-hillowe skrzypce, i jeszcze na końcu wiedźma odlatuje na miotle xD stereotyp as f*ck, nie polecam, scena odrażająca.

ocenił(a) film na 9

Niby stereotyp, ale na samym końcu napisano, że film opierano na wszelakich bajkach ludowych, podaniach związanych z czarownicami, a tam właśnie jest opisywana jako lecąca na miotle i smarująca się tłuszczem, w tym niemowlęcym, więc raczej ciężko pokazać inne czarownice, kiedy chce się odwzorować XVII wiek, w kwestii właśnie podań i różnych listów z tamtych lat. A scena była potrzebna, do budowania klimatu i świata przedstawionego, gdzie są tytułowe Czarownice, więc myślę, że scena nie była taka niepotrzebna.

ocenił(a) film na 8

Ta scena była przecież genialna, może i jestem zwyrolem, ale takie mocne są właśnie najlepsze.

ocenił(a) film na 7

Przecież w tej scenie nic nie widać...Nie widać jak zabija dziecko, działa tu tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia i to jest genialne.

Helterskelter89

Tylko ubija na masło.

Ty, ten głos na końcu zapytał czy lubi masło.

Hmm...

Ta scena była dość tandetna (może celowo), ale i tak daję jej 10/10 za przerobienie gówniaka na masło, coś pięknego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones