PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747403}

Czarownica miłości

The Love Witch
6,6 5 671
ocen
6,6 10 1 5671
7,0 14
ocen krytyków
Czarownica miłości
powrót do forum filmu Czarownica miłości

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Najbardziej w tym filmie podoba mi się, to, ze wygląda jak rodem z lat 60, zastosowany odpowiedni typ efektów kamery i klimat był extra. Nie to co np w Gastbym z DiCaprio gdzie lata 20 były marną atrapą kipiącą od 21 wiecznej tandety

ocenił(a) film na 7
LuisBarnavelt

Imponujące jest również to, że reżyserka Anna Biller jest kreatorką strojów, projektantką scenografii, autorką scenariusza i muzyki a także edytowała własny film. Czekam z niecierpliwością na jej kolejny projekt!

użytkownik usunięty
bilecikidokontroli

Montowała nie edytowała.

użytkownik usunięty
LuisBarnavelt

Również jestem pod wrażeniem klimatu filmu jak i (a możne przede wszystkim) urody głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 6
LuisBarnavelt

szkoda tylko, że momentami klimat psują nowoczesne samochody i komórki w rękach główniejszych postaci :/ chociaż poza tymi dwoma momentami był dobry.

LuisBarnavelt

Zwłaszcza ta beemka Trish jest wystylizowana, tylko że na 2012.

LuisBarnavelt

No wlasnie, ja byłam pewna, że to jest film z lat 60 a tu się nagle okazało, że z 2016, muszę go zobaczyć !

LuisBarnavelt

Gdyby jeszcze główna bohaterka naprawdę szukała tej jedynej miłości to było by dobrze, a tutaj mamy jakąś nawiedzoną psycholke z piekła rodem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones