PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 623
oceny
7,3 10 1 222623
5,7 23
oceny krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

"Nie denerwuj kobiety, bo nie wiadomo do czego się posunie"

ocenił(a) film na 6

Zazwyczaj to dobrze kłamią i manipulują,ale niby pół żartem,pół serio to jednak coś w tym jest :)

dokładnie taki sam wniosek mi się nasunął po obejrzeniu filmu ;)

ocenił(a) film na 9

A ja bym dała taki wniosek: Nie ufaj facetom bo i tak w końcu każdy stanie się podły i chciwy. Co wy na to?

ocenił(a) film na 6
Gagusia315

Pragnę więcej takich komplementów :D ! Aczkolwiek,dała się sprowokować tekstowi,który pisany jest prześmiewczo.

RAC_79

Raczej stwierdziła fakt.

ocenił(a) film na 6
eowine

Z pewnością :):):)

Gagusia315

Zabolało bo chciwy nie jestem :) A podły bywam. Ale myślę, że to nie jest zależne od płci.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Damx123

Tutaj chodziło o nawiązanie do filmu, wyżej RAC_79 napisał, że kobiety kłamią i manipulują - jeśli chodzi o film, to przypomnij mi proszę, gdzie tam była scena, w której kobieta zmanipulowała faceta? A po drugie jak myślisz, dlaczego Ona stała się zła? To przez chciwość i zdradę jej ukochanego, kobieta nigdy nie zapomina, nawet jeśli wybaczy.

Gagusia315

Nawet gdyby kłamała czy zmanipulowała faceta, to zrobiłaby to ...żeby osiągnąć swój cel. Czy to jest złe? Nie mnie oceniać.
I nie myślę, że Ona była zła. Była po prostu nieszczęśliwa i zraniona. A te uczucia mogą powodować złość oraz najgorsze cechy charakteru. Kobieta nigdy nie zapomina, nawet jeśli wybaczy ponieważ jest bardziej emocjonalna od mężczyzny. Chociaż to też nie zawszę...ale jednak coś w tym jest.
To wcale nie jest wada czy słabość. Wręcz przeciwnie :)

Gagusia315

Aż tak bym nie uogólniała ;)

ocenił(a) film na 7

Powiem tak czasami ambicja i pycha może zniszczyć człowieka

ocenił(a) film na 10
mrPARADOKS

I ludzi dookoła...

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8

A może to parodia Polski? Kiedy król powiedział "W tym królestwie nikt nikogo nie kocha" - pomyślałem sobie, no tak Angelina była u nas:)

ocenił(a) film na 4
stadnicki82

Tak, bo u nas panuje monarchia.

ocenił(a) film na 8
PawelHejdul

Spoko JKM ponoć chce być królem. O men, jakaś futorologia nam się kroi:)

użytkownik usunięty

"Ten film idealnie ekranizuję co czuję twoja była gdy mówi że nie interesuję ją twoje obecne życie prywatnie" :)

Coś w tym jest... Okropieństwo złamania serca zakochanej w tobie dziewczyny, to jeden z wyraźniejszych wątków.

ocenił(a) film na 7

Morał jest taki, nie ufaj facetom, bo chca ci sie tylko dobrac do majtek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones