PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 623
oceny
7,3 10 1 222623
5,7 23
oceny krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Nie macie wrażenia, że Disney trochę zmierza w tym kierunku...? Ja przez przypadek obejrzałam oba filmy pod rząd i widzę bardzo duże podobieństwo. Choćby postać Esly i Meleficent.... nie wiadomo czy zła czy dobra. Niby na końcu dobra, ale przecież po części zła. Jakby granice zacierały się nawet u Disneya.

ocenił(a) film na 6
szyszka411

Słusznie piszesz też tak pomyślałem :)

szyszka411

Bo nikt nie jest w 100% dobry ani zły ;)

ocenił(a) film na 8
jankesx

Ja jestem zły.

ocenił(a) film na 9
ESOX666

Słyszałam, że jak ma się już świadomość tego to idzie z górki :)

ocenił(a) film na 6
jankesx

Ja jestem dobry.

ocenił(a) film na 3
Grandziarz94

To ja będę brzydki i mamy komplet.

ocenił(a) film na 8
zakwasny

Nie jesteś brzydki tylko skwaśniały.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ESOX666

HEHE, śmieszek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
ESOX666

Nie pisz już nic, bo jedziesz po mnie jak po burej suce i mi przykro

ocenił(a) film na 8
Grandziarz94

Eeee wcale nie jak po burej suce, przepraszam jusz nie bede.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

skoro sam siebie oceniasz jako dobrego człowieka, to nie jest powód do lekkiego niepokoju, ponieważ nikt naprawdę dobry tak o sobie nie powie - powiedzą tak o nim inni. człowiek dobry skromnie przyzna, że stara się taki być :)

ocenił(a) film na 6
Sylwiaczek666

Nie, po prostu jestem dobrym człowiekiem. Sam to wiem.

ocenił(a) film na 9
Grandziarz94

Są dwie możliwości. Albo naprawdę tak jest, a Ty należysz do tych szczęśliwych jednostek, które żyją w zgodzie z samym sobą, znają swoje wady i zalety oraz własną wartość, albo jesteś nieskromny i masz zawyżoną samoocenę. Po spokojnych i wyważonych wypowiedziach stawiałabym jednak na to pierwsze. :)


Ale chyba nie tak w 100% dobry jesteś. Trudno uwierzyć. że tak się da. Wiesz, ja staram się być dobra i moi znajomi mają mnie za dobrą osobę, ale czasami taka zołza ze mnie wychodzi, że strach się bać ;)

ocenił(a) film na 8
Sylwiaczek666

Może nie słyszałaś o samoocenie ? Poza tym skończ pierniczyć, bo wszyscy wiedzą, że on jest dobry.

ocenił(a) film na 9
ESOX666

ja tego nie wiem, bo go nie znam, co nie znaczy, że zakładam iż jest zły oczywiście.

btw - czemu się wcinasz? masz problem z samooceną? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

Piszesz, że jesteś zły. Marzenia rzecz piękna. Mnie się wydaje, że jesteś zwyczajnie zakompleksiony i bezczelny. Ale ponieważ bycie chamskim wychodzi Ci znakomicie, to jesteś na dobrej drodze ku złu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

Ojej, strasznie Cię musiało zaboleć, to co napisałam Tyle agresji... Wyzwiska na poprawę własnego samopoczucie.... Czuły punkt?
Ze szpanowania, misiu kolorowy, dawno wyrosłam i tak szczerze powiedziawszy nigdy mnie to nie kręciło. Ciebie za to, jak widzę, jara ostro.

Ciekawe, czy tak odważnie rzucasz wyzwiskami jak masz współrozmówcę przed sobą i musisz patrzeć mu w oczy? Szczerze wątpię.

PS. Opis jest po angielsku, ponieważ tak brzmi w oryginale. Przeszkadza ci język angielski i używanie skrótu btw? W takim razie muszę Cię oświecić, że to twój problem, nie mój.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

Owszem, btw (BTW) to skrót. Chociaż polonistycznego wykształcenia nie mam, zarzut, że nie posługuje się rodzimym językiem poprawnie, jest chyba bardzo przesadzony. Nie twierdzę, że nie zdarza mi się popełnić jakiegoś drobnego błędu - np. interpunkcyjnego - ale nie oznacza, że masz prawo używać obelg. Uszanuj zatem z łaski swojej fakt, że ja cię nie wyzywam i pohamuj się z używaniem inwektyw wobec mnie.

ocenił(a) film na 9
Sylwiaczek666

"... że masz prawo używać obelg wobec mojej osoby"... - brak możliwości edycji.

ocenił(a) film na 9
ESOX666

"Ja jestem zły." - Coż, marzenia piękna rzecz. Chociaż jesteś na dobrej drodze, bo bycie chamskim już dobrze Ci wychodzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

Skoro jesteś taki dorosły, jak raczysz podkreślać, to rozmawiaj jak osoba dorosła, zamiast dodawać sobie "ważności" wycieczkami osobistym oraz obelgami na poziomie rozwydrzonego bachora.
Jeśli zamierzasz się jeszcze odzywać, lepiej weź na wstrzymanie. Na razie cierpliwie to znoszę twoją bezczelność, jednak moja cierpliwość też ma swoje granice.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
ESOX666

Postawić więcej pytajników. Twoja wypowiedz będzie wtedy bardziej przesiąknięta emocjami. Bardziej patetyczna. Poczujesz się mądrzejszy.

ocenił(a) film na 8
Sylwiaczek666

Cyt: "Na razie cierpliwie to znoszę twoją bezczelność, jednak moja cierpliwość też ma swoje granice." właśnie jestem ciekaw czy rozpłaczesz się, czy co ??? bo nie wiem... Powiesz pani ???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Sylwiaczek666

Tak sobie czytam i tak czytam i tylko jedno mi się nasuwa, niektóre kobitki niestety są tak puste i tępe, że brak słów.

ocenił(a) film na 9
Abramis6

niektóre na pewno :)

pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Sylwiaczek666

No ty się do nich właśnie zaliczasz.

ocenił(a) film na 9
Abramis6

Ciekawi mnie, kto Ci dał prawo oceniania mądrości innych ludzi? Jesteś wszechwiedzącym sędziom? Wycieczki personalne wobec obcej osoby, którą dla Ciebie przecież jestem, nie świadczą o głębi emocjonalnej i o mądrości.

Dlaczego niektórzy luzie nie potrafią się powstrzymać od takich prostackich wypowiedzi, które mają na celu jedynie obrażanie innych? Chyba nigdy tego nie zrozumiem.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Sylwiaczek666

Półmózgi i pokemony... z takimi osobnikami nie ma sensu podejmować dyskusji.

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
PitekMl

Czasami okazuje się, że ktoś jedynie prowokował i w toku wymiany zdań okazuje się, że jednak potrafi normalnie rozmawiać.
Niestety w tym przypadku, z wpisu na wpis, objawia się coraz większa beznadzieja i beton intelektualny. Myślę, że tacy ludzie powinni mieć zakaz zbliżania się do forów dyskusyjnych, do momentu uporządkowania własnych problemów, albo osiągnięcia jako takiej dojrzałości umysłowej. Ale przecież nie da się wszystkim przeprowadzić odpowiednich testów, niestety. :)

Pozdrawiam :)

edit: oczywiście mam na myśli Wielmożnego Panicza ESOX666 :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
PitekMl

Dlatego nie podejmujemy z tobą dyskusji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
szyszka411

albo disney idzie w kierunku bardziej liberalnym... we frozen i we meleficient nie jest już w ogóle potrzebny książę... może niedługo będziemy mieli same księżniczki? co o tym sądzicie?

ocenił(a) film na 2
szyszka411

zgadzam się z tobą szyszka411, disney się coraz bardziej robi nie dla dzieci

użytkownik usunięty
MadameXX

Ale czemu nie dla dzieci? Glowna postac nie bedaca mezczyzna wyklucza mozliwosc odbioru przez dzieci? Ghibli iirc ma większość protagonistek i nie pamiętam, żeby ktoś z tego robił problem.

ocenił(a) film na 9
MadameXX

nie dla dzieci? myślę że jak najbardziej dla dzieci. pokazuje, że nikt nie będzie kochał ich tak mocno jak mama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones