PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 549
ocen
7,3 10 1 222549
5,7 22
oceny krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Elle

ocenił(a) film na 7

Pierwsza scena, w której pojawia się Elle Fanning to wyłaniająca się z fury liści świnka. Od razu położyła cały film. Zero wdzięku i urody, której akurat ta postać powinna mieć najwięcej. Nie da się na tą dziewczynę patrzeć, a na pewno nie w roli Aurory.
Nie wypowiem się na temat wróżek bo brak słów.
Jolie grała doskonale i tylko ona uratowała ten film od totalnej porażki.


ocenił(a) film na 6
agnieszkatumieszka

Zgadzam sie z tobą. Nawet Sharlto Copley byl tam wielkim minusem. Jolie ciągnęła cały film. Brawo za to.

ocenił(a) film na 4
agnieszkatumieszka

Jolie nie grała doskonale xD Pierwsze sceny z Jolie i leżałem ze smiechu bo takie to było sztuczne.... No ale to wina reżysera głównie.

ocenił(a) film na 7
Charlie_Pace

Może nie sztucznie, po prostu chciała przedstawić tą postać jaką dumną władczynię, nie jest łatwo zagrać rolę w powietrzu, pewnie wisiała na jakiś linach i stelażach. Sądzę że ciężko się odprężyć w takiej sytuacji ;)
Leżałam jak na ekranie pojawiła się Elle Fanning, przy niej każdy nawet najsłabszy aktor w tym filmie wychodzi lepiej.

ocenił(a) film na 4
agnieszkatumieszka

Co nie zmienia faktu że wszystkie kreacje w tym filmie leżą (potem Jolie już troche lepiej ale wcale nie w każdej scenie wbrew temu jak ją tutaj wychwalają niektórzy) co jasno wskazuje na fuszerke reżysera. Jasne jest, że aktorka o najsłabszym warsztacie w filmie gdzie wszyscy, nawet dobrzy aktorzy, wypadli średnio lub słabo, będzie prezentować najsłabszy poziom. Zdziwiłbym się jakby było inaczej. Ja jednak łapałem się za głowę przy co drugiej scenie i nie zdołałem tego obejrzeć do końca, wcale nie przez Elle a przez to jak te sceny w ogóle zostały zbudowane, jak zagrane itd. Tragedia w każdym calu.

ocenił(a) film na 7
Charlie_Pace

Wydaje mi się, że można film obejrzeć raz lub dwa bez specjalnego wstrętu. Ale żeby wracać do niego to nie za bardzo. Angelinę się lubi lub nie, ma gorsze i lepsze momenty aktorskie (jak każdy aktor) ale najbardziej nie podobała mi się kreacja Aurory i 3 wróżek - to była porażka na każdym polu.

ocenił(a) film na 4
agnieszkatumieszka

Jolie nierówno, Copley sztucznie, Riley okej choć bez szału, Elle nierówno często jednak sztucznie.
Co do wróżek to raczej wina koncepcji a nie samych aktorek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones