PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557330}

Czarownica

Maleficent
7,3 222 623
oceny
7,3 10 1 222623
5,7 23
oceny krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

Kto jest narratorem w filmie "Czarownica"?
Uważam, że jest nim Aurora. Jednak moja ciocia, z którą oglądałam film upiera się, że narratorem jest Maleficent.

ocenił(a) film na 9
niezapominajka0

Aurora raczej.

niezapominajka0

hahaha, no przecież to oczywiste, że Czarownica.... jak wy ludzie oglądacie te filmy? Seriale i gierki komputerowe wyprały wam mózgi? gdybyście mieli wątpliwości mimo wszystko radzę obejrzeć ostatnią scenę jeszcze raz (fragment o śpiącej królewnie oraz o bohaterze i złoczyńcy, który zjednoczył JEJ królestwo)

tolerancja91

Zjednoczył królestwo Aurory, czyli JEJ, ponieważ stała się królową Wrzosowisk. Pod koniec filmu narrator mówi, że zna tę historię dokładnie, bo jest tą, którą nazywali Śpiącą Królewną. Radzę oglądnąć uważniej. :)

ocenił(a) film na 9
tolerancja91

Jeżeli Tobie też gierki nie wyprały mózgu, to zapewne zweryfikujesz swoją wypowiedź i dojdziesz do wniosku, ze nie czarownica, a jej przybrana córka, czyli Aurora.

pozdrawiam i mniej zjadliwości życzę :)

ocenił(a) film na 9
niezapominajka0

oczywiście, że Aurora :)

niezapominajka0

Pierwszy raz oglądając to rzeczywiście myślałem, że sama "Maleficent" no ale mam wątpliwości... Na początku narrator mówi "W jednym kraju mieszkali ludzie tacy jak my..." więc nie może to być Maleficent, prawda? (nie była człowiekiem) Czy Aurora... też nie do końca jestem pewien, ale kto inny w takim razie ;) Angelina Jolie może? Bo to ją słychać w wersji w j. angielskim na początku oraz na końcu :P Pozdrawiam!

Mateusz15401

Sorki! Poprawka! W oryginale słychać niejaką Janet McTeer... w roli narratora.

Mateusz15401

Narratorem w filmie jest więc starsza Aurora może o kilka już lat i to ona opowiada historię Maleficent :)

ocenił(a) film na 4
Mateusz15401

tak, narratorką jest starsza Aurora która sama na koniec filmu mówi "...jak widzicie historia potoczyła się całkiem inaczej, mówię wam to ja, Śpiąca Królewna we własnej osobie" :)

ocenił(a) film na 7
loathe__

Dokładnie. Narratorem jest Aurora. Pod koniec filmu jak zauważyli niektórzy jest o tym mowa.
A kolega co obraża innych twierdząc że "gierki wyprały mózg" ludziom i dlatego nie wiedzą że narratorem jest (jak on to błędnie określił) Czarownica... hmm Może wypada przeprosić co?
Z resztą fajny nick.. "tolerancja91" tylko szkoda że to tylko nick. Dorośnij i wypowiadaj się tak jak dorosły człowiek a nie jak smarkacz. Do tego Twoja "oczywista" racja którą tak w chamski sposób próbowałeś udowodnić jest nieprawdą. Proponuję Ci żebyś sam zobaczył jeszcze raz ostatnią scenę, przecież radzisz to innym.

ocenił(a) film na 8
loathe__

dokładnie, narratorka sama mówi kim jest więc ci, którzy oglądali do końca nie mają wątpliwości że była to Aurora :)

niezapominajka0

W oryginale, Aurora.
Co do wersji polskojęzycznej... Nie mam pojęcia jak zrobiono tłumaczenie.

ocenił(a) film na 9
niezapominajka0

Na końcu narrator mówi "to ja byłam Śpiącą Królewną". Czyli Aurora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones