PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105197}

Czarowny kwiecień

Enchanted April
6,5 554
oceny
6,5 10 1 554
Czarowny kwiecień
powrót do forum filmu Czarowny kwiecień

kto lubi filmy w stylu sierpniowe wieloryby czy ladies in lavender, powinien byc zadowolony rowniez i tym razem. choc dla mnie nieco za sentymentalnie. magia miejsca-ktore-wszystkich-zmien ia, zamiast zostac pokazaną w zasadzie zostaje wymowioną, czy moze jeszcze lepiej - wmówioną. a juz ta szara mysz, która nagle zaczyna lazic w rozpuszczonych wlosach i kwiecistych sukienkach i calowac kogo popadnie, a na drugi dzien od przyjazdu powtarzac że to miejsce ja zmienilo, no to juz nieco za duze naduzycia scenariusza. ten gwaltowny przeskok ze swiata londynu do wloch a w zasadzie ta nagla transormacja, ktora przynosi (i nie czepiam sie tego ze przynosi ale ze przynosi tak falszywie nagle!) oraz zakonczenie w stylu "i zyli dlugo i szczesliwie - bez wyjatkow" to najwieksze nieprawdopodobienstwa filmu, choc broni sie on genialnymi kreacjami aktorskimi joan plowright i mirandy richardson. dla kogos kto ceni niespieszne tempo, wyraziste kreacje i ladne zdjecia. choc moglo byc lepiej.

użytkownik usunięty
Qmid

No, ja nie odczułam tego nieprawdopodobieństwa. Może dlatego, że odebrałam ten film jako ciepłą baśń, którą szczególnie można polecić parom z długoletnim stażem, stadłu, które nieco się sobą znudziło, poza tym wszystkim tym, którzy chca sobie poprawić humor, zwłaszcza wtedy, gdy za oknem słota. Pięknie sfotografowany, ciepły, uroczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones