PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183385}

Czas, który pozostał

Le Temps qui reste
7,0 5 724
oceny
7,0 10 1 5724
5,8 5
ocen krytyków
Czas, który pozostał
powrót do forum filmu Czas, który pozostał

B.trudny film

ocenił(a) film na 8

Ogladnalem...i juz to mozna uznac za sukces. Poczatrek byl wyjatkowo ciezki. Ale wytrzymalem i jestem zadowolony,bo to film,ktory mowi o waznym temacie. Przemijaniu... W sposob niezwykly,momentami nawet niepojety...

użytkownik usunięty
Pita

O przemijaniu, na które się trzeba przygotować i z którym się trzeba pogodzić, o tej krótkiej chwili szczęścia, jaką trzeba w (zbyt krótkim) życiu odnaleźć i jaką warto się podzielić z innymi... Szkoda, że większość widzi w tym filmie tylko wątki homoseksualne.

ocenił(a) film na 9

Dlaczego szkoda? Dla mnie jest to najpierw film o byciu gejem, a dopiero potem o przemijaniu. I to bardzo dobrze, że taki jest. Dobre studium homoseksualizmu nie jest złe, a o przemijaniu i umieraniu już dużo filmów było.

użytkownik usunięty
Klee

Szkoda, że tylko. Ty widzisz i jedno, i drugie, ja skupiam się głównie na drugim (traktując pierwsze jako rzecz ludzką), a inni widzą tylko film o byciu gejem, przez co uważają go za beznadziejny, by nie rzecz obleśny. Szkoda dla nich, bo to naprawdę dobry obraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones