PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183385}

Czas, który pozostał

Le Temps qui reste
7,0 5 724
oceny
7,0 10 1 5724
5,8 5
ocen krytyków
Czas, który pozostał
powrót do forum filmu Czas, który pozostał

Co komu przeszkadza, ze ktos jest homo. Jesli ludzie zajeliby sie swoimi problemami,a nie wtracali sie w zycie innych to swiat bylby lepszy. Jesli kogos razi takie podejscie do filmu, to po co oglada? By wyszukać błędy? Przecież z góry wiadomym jest, że film jest o homoseksualistach- to po co sie katujecie, skoro nie akceptujecie tego tematu?- PISAŁA OSOBA CAŁKOWICIE HETERO.

xxxyyxx

Przeczytałem kilka ostatnich tematów, a raczej po kilka pierwszych postów, bo dalej już nie dałem rady. Całkowicie nie rozumiem, w czym osobie heteroseksualnej przeszkadza film o homoseksualistach, mi w każdym razie nie przeszkadza.

Tak bardziej na temat filmu nie napiszę, dla mnie jeszcze za wcześnie po seansie, żeby to opisać;-).

ocenił(a) film na 9
grafoman

Jeden z lepszych filmów jakie widziałem ostatnio. Absolutnie wart obejrzenia. Mam wrażenie, że odmienna orientacja seksualna a zatem inny typ wrażliwości pozytywnie wpływa na sztukę, jej głębie i emocjonalność.

użytkownik usunięty
grafoman

Odrzucać może kogoś z zaburzeniami osobowości. Takim ludziom można tylko współczuć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones