PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1092}

Czas Apokalipsy

Apocalypse Now
8,2 185 583
oceny
8,2 10 1 185583
9,0 35
ocen krytyków
Czas Apokalipsy
powrót do forum filmu Czas Apokalipsy

Robert Duvall

ocenił(a) film na 9

Zagrał świetnie miał w dupie co się dzieję dookoła, nie bał się niczego a zależało mu najbardziej na falach haha

ocenił(a) film na 10
angelo94

Miszcz po prostu.

ocenił(a) film na 9
angelo94

Jest świetny. Ale to film Martina Sheena. Bezwględnie.

ocenił(a) film na 10
AutorAutor

odkąd obejrzałam czas apokalipsy (a były to lata 80 - te) gdy widzę Martina w innych produkcjach (nic nie znaczących) to myslę sobie czy to aby ten sam aktor, rola Willarda zapadła mi w pamięć na wieki

ocenił(a) film na 6
isia2004

no przystojniacha wtedy z niego był i tyle.....;)

ocenił(a) film na 10
isia2004

W innych filmach miał innych reżyserów prowadzących. Tak naprawdę dobry reżyser nawet z naturszczyka wyciśnie "przyzwoite aktorstwo".

użytkownik usunięty
angelo94

Duvall rządzi w tym filmie XD

ocenił(a) film na 8

Mi bardziej zapadła w pamięć rólka Hoppera.

użytkownik usunięty

Ten gosć w Twoim avatarze to Layne Staley?

ocenił(a) film na 7
angelo94

Właśnie obejrzałem ten film i w pełni się zgadzam. Powiem więcej, jedynie dla Duvalla warto ten film obejrzeć. Reszta to kompletni nudziarze. Postać, którą stworzył Duvall i ciągłe podgrzewanie atmosfery opowieściami na temat Kurtza każą nam myśleć, że jak w końcu zobaczymy Marlona Brando to zostaniemy powaleni na kolana. Niestety, tak się nie stało. Doceniam jednak odniesienia do literatury, a także to, iż film jako całość jest przyzwoity.

angelo94

Najlepiej moim zdaniem zagrał ze wszystkich Marlon Brando! To jego najlepsza rola w karierze.

angelo94

Z tskim dowódcą mogę iść zdobywać Berlin, Moskwę, Pekin i Tel-Aviv.
Gołymi rękoma :)

ocenił(a) film na 10
angelo94

Chyba na nim była wzorowana postać grana przez Toma Siezmore w Black Hawk Down

ocenił(a) film na 7
angelo94

"I will not hurt or harm you. Just give me back the board, Lance. It was a good board and I like it. You know how hard it is to find a board you like." - Lieutenant Colonel Bill Kilgore

ocenił(a) film na 10
angelo94

W skrócie: Z gołą klatą i pierniczy o napalmie rankiem w środku bitwy. Geniusz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones