PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4788}

Czas Cyganów

Dom za vješanje
8,0 14 034
oceny
8,0 10 1 14034
8,4 11
ocen krytyków
Czas Cyganów
powrót do forum filmu Czas Cyganów

Zakończyli emisję programu po 30 minutach filmu... BUM! Zielono-szare paski.
Poszukałem i okazało się, że TVP1 i TVP2 oszczędza pieniądze na analogowych odbiorcach
sygnału i wyłącza go po 2.00 w nocy.
Jestem w lekkim szoku...

ocenił(a) film na 9
karczo

Ale mi przykro.. Ja właśnie dzisiejszej nocy widziałam ten film po raz pierwszy. Miałam moment, że forma była dla mnie przyciężkawa, ale przetrwałam kryzys :) i obejrzałam film do końca. Świetny film.

karczo

Właśnie też się wku.rwiłem.Ale wcześniej tak nie było.Mam łącze z upc płace im za tą kablówkę i jeszcze w h.uja lecą.

jezi86

powiem szczerze, że też się zagotowałem w nocy!

jarkos100

hu.j ale sobie chociaż przypominiałem jak na indyku latał.

karczo

Niestety zrobili tak nie pierwszy raz:/ To już kolejny film, którego nie obejrzałam, bo albo w ogóle go nie nadali, albo zakończyli emisję po 30 min!! Jakiś miesiac temu było ok, ale teraz już przeginają, bo nastawiam się na film, którego i tak potem nie obejrzę:/

użytkownik usunięty
sfazsol

Kilka miesięcy temu nastawiłam budzik na bodajże 2:30, na jedynce miał być "Salvador". Mam w pokoju mały turystyczny telewizorek, który odbiera dość dobrze. Wstaję. Włączam. Plansza. :| Minuta, dwie, trzy. Wyłączam. Idę spać. Nie za bardzo wiedziałam co jest grane, teraz wszystko jasne. Ku rwa, najlepszy sposób na oszczędności NAJLEPSZY. http://mediasite.boo.pl/forum/topics65/nocne-wylaczenia-nadajnikow-analogowych-t vp1-i-tvp2-vt1512.htm Tu jest napisane, że przerywają emisję o różnych porach, więc ucinanie filmu w połowie wygląda na czyste skur wysyństwo.

Mam nadzieję, że nie obetną ostatnich kilku minut "Czasu cyganów" pojutrze, zaczyna się o północy...

i jak??? Nadali w całości?? Chciałam go nagrać, ale nie wiem jak nastawiłam nagrywarkę, bo nie mam filmu:(

A tak swoją drogą, to fantastycznie, że nie raczyli uprzedzić telewidzów! Czy oni liczyli na to, że nikt nie ogląda filmów o 2-3 w nocy, a już w szczególności dobrego kina?? Nie mówiąc już o tym, że nie każdy ma odbiornik cyfrowy...Brawa dla TVP!

użytkownik usunięty
sfazsol

Był cały, rewelacyjny film, jeden z tych w których obejrzenie trzeba włożyć trochę 'wysiłku', szczególnie w nocy, gdy jest się już zdeczko zmęczonym, ale film jest tego wart. Strasznie podobało mi się to, że nie było jednego, głównego wydarzenia, które zmieniło głównego bohatera, jak np. w Komorniku, tutaj wyszło to naturalnie...
Chyba tvp sądzi, że jeżeli chcesz oglądać dobre kino, to kup sobie dekoder, a przede wszystkim, że w nocy się śpi, żeby rano wstać do pracy i zarobić na abonament.

ocenił(a) film na 8

Takie filmy miałby bardzo małą ogladalnośc w porównaniu z serialami, które lecą w "normalnych" godzinach, dlatego emitują je pózną nocą...
Oglądałem ten film właśnie też na TVP w nocy i nie załuje. Naturalnie, bo naturalni aktorzy:). Dla mnie też mocną stroną tego filmu jest muzyka Bregovicia.

ocenił(a) film na 4
danieloos

ściagnij sobie film, nie będziesz miał takich problemów :(
po cholere oglądać coś TV?

karczo

Czy to nie jest w jakiś sposób niezgodne z prawem? Przecież analogowi odbiorcy także płacą za telewizję i mają prawo obejrzeć to, co ich interesuje.

ocenił(a) film na 9
Kimi_Sama

Pewnie nie, bo wnioskuje ze w jakimś tam Regulaminie napisane jest, że mają prawo zmienić nadawany program w trakcie emisji, a nawet jeśli nie jest to zgodne z prawem, to niz z tym nie zrobisz, bo i jak? Walczyć z TVP?!

Co faktu nie zmienia, że to najwyższych lotów chamstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones