PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4788}

Czas Cyganów

Dom za vješanje
8,0 14 023
oceny
8,0 10 1 14023
8,4 11
ocen krytyków
Czas Cyganów
powrót do forum filmu Czas Cyganów

wersja 270 minut

ocenił(a) film na 8

widzial ktos moze 270-minutową wersję?? a moze ktos przypadkiem ma napisy polskie lub angielskie :P ?

ocenił(a) film na 9
druid_3

Ja korzystałam z angielskich napisów, w niektórych programach możesz sobie je dopasowywać.

ocenił(a) film na 9
druid_3

link do napisów http://www.opensubtitles.org/pl/search/imdbid-97223/sublanguageid-pol

druid_3

witaj

oglądałem pełną wersje tego filmu. Nie bardzo rozumiem dlaczego na przykład wersja, która jest popularną pozbawiona jest istotnej końcówki filmu (który tłumaczy m.in jego tytuł) jest to co prawda radykalny komentarz naszych czasów ale...

Podobnie Underground posiada pełną wersję, ta powielana wszędzie i która zdobyła nagrody jest ocenzurowana. Wycięto nie mało fragmentów dość niewygodnych dla współczesnej Europy - ukazujących wojska onz bez aureoli.

pozdrawiam
quba

ocenił(a) film na 10
zadenqba

a gdzie można znaleźć pełne wersje tych dwóch filmów?
Jestem wielkim fanem Kusturicy i bardzo chciałbym je zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
robbie86

no wlasnie, jest tez 300-minutowa wersja "Zivot je cudo" i 320-minutowa "Undergroundu"... Byloby super to kiedys obejrzec.
qubo, zazdroszcze

ocenił(a) film na 8
druid_3

no i pytam, z ciekawosci... gdzie ogladales? masz serbska tv, czy moze gosciles na festiwalu w Rzymie? a moze jakies inne zrodla :D ?

ocenił(a) film na 8
druid_3

ok. dysponuje wersja miniserialowa, 5 CD
ktos ma do tego angielskie napisy ?

ocenił(a) film na 10
druid_3

druid, skąd masz pełną wersje?!

ocenił(a) film na 10
leszek3030

pamiętam, że puszczali kiedys (dawno) na zone europa

ocenił(a) film na 10
-Grail-

druid, podziel sie

ocenił(a) film na 10
leszek3030

także jestem w końcu w posiadaniu wersji 5 cd dvdrip. czy ktoś ma suby do tego???? please

ocenił(a) film na 8
leszek3030

sorry, ze dopiero teraz... polskich nie ma... angielskie razem z caloscia na darkwarez

ocenił(a) film na 10
druid_3

Po czterech latach odświeżę temat ;) Poszukuję całej wersji Czasu Cyganów. Byłaby możliwość abyś, w jakiś sposób, podzielił się pełną wersją?

ocenił(a) film na 9
zadenqba

Wydaje mi się, ze to nie kwestia cenzury, tylko tego, że film trwający ponad 5 godzin, byłby - nawet dla wprawionego widza, weterana festiwali - lekkim przegięciem. Myśle ze niejednego by zrazily do Kusturicy. Co faktu nei zmienia, że dla fanów Kusturicy (czyli m.in. dla mnie) to nie lada perełki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones