PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34517}

Czas upadku

Fall Time
6,0 240
ocen
6,0 10 1 240
Czas upadku
powrót do forum filmu Czas upadku

ciekawa historia, rewelacyjny Mickey Rourke, choś skrzywdzono go każąć mu nosić idiotyczne ciuchy:D

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

masz rację,boże ta marynarka...Baldwin też dobry, nietety fabuła nie trzyma się kupy

a czemu fabyła nie trzyma się kupy?
chodzi Ci o tę dziewczyną z banku?

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

dziewczyna z banku była bardzo logiczna, czemu do kur*y nędzy zabił Baldwina???

kiedy w szopie dziewczyna opowiada gościowi granemu przez Londona jak miał wyglądać ich plan Baldwin też ginie.
wydaje mi się, że to miała być ostatnia robota Leona, może Florence nie chciał się dzielić kasą? od początku filmu widać, że Florence manipuluje Leonem.

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

to ma sens; muszę sobie odświeżyc ten film, zawsze się okazuje, że człowiekowi coś umknęło; Rourke jako czarny charakter można oglądac bez końca;)

odśwież, bo warto. na prawdę dobry film:)
przyznam, że spodziewałem sie po tym filmie czegoś innego, zaskoczył mnie rodzaj relacji między dwoma czarnymi charakterami. ale film trzyma w napięciu, jest oryginalny warto go obejrzeć.
tylko jest trudno dostępny;/

użytkownik usunięty
sir_edd_cook

o dziwo jest łatwo dostępny :) kupiłam go za 19.90 w Markecie, na vivid.pl jest w tej samej cenie

film jest oryginalny więc i dziwna relacja między czarnymi charakterami też jest oryginalna :)

filmy Rourka są tanie jak barszcz... na szczęście dla mnie:)
też zamówie, a co tam, warto mieć ten film w kolekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones