PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554556}

Czas wojny

War Horse
7,1 47 966
ocen
7,1 10 1 47966
4,8 17
ocen krytyków
Czas wojny
powrót do forum filmu Czas wojny

Jedynym jego dobrym filmem wg, mnie jest "Szeregowiec Ryan", a reszta jest dla mnie albo zbyt jakaś familijna, albo nie rozumiem jego "geniuszu". Ostatnio oglądałem film "Super 8". którego chyba był producentem - okazało się gniotem, połączenie "E.T" z "Alienem" i koszmarnym filmem familijnym...Teraz znowu wyjeżdża filmem wojennym z koniem w roli głównej ? Serio ? Nie mam pytań.

ocenił(a) film na 8

Może po prostu nie rozumiesz geniuszu Spielberga?
najważniejszą cechą tego reżysera jest chyba to, że mimo iż kojarzony On jest z tzw. " kinem nowej przygody " to nie jest reżyserem monotematycznym ", nie trzyma się jednego gatunku, tematu, potrafi robić widowiskowe kino przygodowe z elementami dreszczyku: ( " Szczęki ", Poszukiwacze Zaginionej Arki ", " Indiana Jones i Świątynia Zagłady ", " Indiana Jones i Ostatnia Krucjata ", " Park Jurajski ", " Hook ", "Zaginiony Świat : Jurassic Park 2 ", " Raport Mniejszości ", " Wojna Światów ", " Przygody TinTina " ), kino fantastyczno-familijne; ( " Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia ", " ET " ), jak i dramaty: { " Kolor Purpury ", " Imperium Słońca ", " Lista Schindlera ", " Amistad ", " Szeregowiec Ryan ", " A.I ", " Monachium ", " War Horse " ) i wszystkie te filmy mają swój klimat, styl, mimo że należą do tak różnych gatunków, wszędzie czuć rękę reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones