PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554556}

Czas wojny

War Horse
7,1 47 937
ocen
7,1 10 1 47937
4,8 16
ocen krytyków
Czas wojny
powrót do forum filmu Czas wojny

Reklama na Polsacie

ocenił(a) film na 7

Przypomniała mi się jedna z najbardziej skandalicznych reklam w historii...

Końcówka filmu - reklama na 15 minut.
Po reklamie fragment filmu trwający MINUTĘ! Bez dialogów! I co?
I napisy...

Skoro tak ma wyglądać sprawa z reklamami... To może w "300" reklama będzie po "This is...", a gdy się skończy nagle będzie "Sparta!"
Załamka z tym Polsatem... Inne stacje wcale nie lepsze.

ocenił(a) film na 7
Arolowy

Z systemem nie wygrasz...

ocenił(a) film na 7
Arolowy

Reklama w momencie: "Luke i am your..." (REKLAMA) "...father".
A Życie Pi w Polsacie to już całkowita porażka, kto oglądał to wie w momencie kiedy jest przełomowy moment filmu zamiast dialogów wrypali lektora gadającego reklamę.

WTTW_FILM

tak nie było Luke, I am your father
tylko
No, I am your father

;)

ocenił(a) film na 7
olszass

O kurde poza podziękowaniem za słuszne zwrócenie uwagi na błąd (swoją drogą ten błąd utarł się dość mocno u wielu ludzi) otrzymuje pan złotą łopatę za odkopanie postu sprzed 5 lat. A i żeby nie było, piszę to całkowicie w formie żartu, miło czasami wrócić do starych wypowiedzi w najmniej oczekiwanym momencie i zdac sobie sprawę co się pisalo pare lat temu :)

WTTW_FILM

hahaha ;)

btw. to się nazywa efekt Mandeli

ocenił(a) film na 7
Arolowy

i dlatego lepiej ściągać filmy z Internetu. Nie mówiąc już o tym, że oglądasz kiedy chcesz i o której chcesz. Telewizornia to porażka.

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Jak kto nie ogarnia dekodera z PVR to może tak uważać. Osobiście tylko sport oglądam na żywo, resztę pozycji nagrywam i oglądam kiedy chcę przewijając szybciutko reklamy.

ocenił(a) film na 7
van_der

To fakt, tylko że jakość telewizorni to porażka. Maksymalna rozdzielczość natywna to 720p , a bitrate taki, że pożal się boże. To już filmy DVD (czyli "słabe" 480p) wyglądają znacznie lepiej, nie wspominając, że zazwyczaj z TV leci zwykłe stereo, a nie dźwięk 6 kanałowy. Do tego zapis na dysku bardziej kompresuje film i pogarsza jego jakość.
Chociażby z tych powodów za źródło filmów wybieram Internet.

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Dźwięk na Polsacie to rzeczywiście porażka, ale już np. kanały z rodziny TVN większość filmów nadają z 6 kanałowym dźwiękiem. Jeśli niema takiego dźwięku to zawsze możemy go przerobić na kinie domowym. Jakoś nie zauważyłem różnicy po między obrazem na żywo, a tym z dysku. DVD już dawno powinien odejść do lamusa, nie rozumiem dlaczego producenci nadal wydają więcej pozycji na tym nośniku niż na Blu-ray.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

DVD ma 576p

ocenił(a) film na 7
kinoman02

To zależy, w MPEG-2 najczęściej stosowano rozdzielczości 576p dla systemu PAL i 480p dla NTSC.
Co nie zmienia faktu, że przepustowość w polskich kanałach telewizyjnych leży i kwiczy. Nawet niektóre programy nadawane w HD 720 wyglądają gorzej niż DVD 480 czy 576
Porażka, od dawna nic nie oglądam w TV, pełny pakiet Canal+ mam tylko do sportu. Pozostaje blu-ray kupować lub torrentcić :)
A szczególnie teraz gdy zmieniłem sprzęt na UHD (2160p), rety to jest jakość ! telewizornia już dla mnie nie istnieje., szkoda życia na taką tandetną jakość. Jak w tym powiedzeniu : tanie mięso to psy jedzą.

OmniModo

Jest też powiedzenie - Że się jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

ocenił(a) film na 7
buterfly

No i oczywiście: "Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania" :)

OmniModo

Akurat tego nie znałem - Jednak też racja :)

ocenił(a) film na 7
Arolowy

Po to mamy PVR

ocenił(a) film na 7
van_der

No racja, zwykle filmy jak komedie to sobie nagrywam, ale coś porządniejszego jak dobry kryminał czy film sensacyjny albo SF to wolę obejrzeć w dobrej jakości czyli wypożyczony na BR lub ściągnięty z netu.

Arolowy

Przestalam oglądać Polsat gdy z zegarkiem w ręce ich reklamy trwały 27min

ocenił(a) film na 9
Arolowy

Najlepszy pod tym względem jest Polsat Film gdzie jest mało reklam i trwają one dosyć krótko ale stacja matka to już porażka, tam reklamy to 20 minut jak nie więcej, dlatego ja oglądam filmy w tv tylko wtedy gdy nie mam alternatywy (za stary na torrenty :-) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones