PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708926}

Czas wymierania

Extinction
5,8 10 512
ocen
5,8 10 1 10512
Czas wymierania
powrót do forum filmu Czas wymierania

Polecam osobom, które mają dość horrorowego badziewia obecnych czasów.

Nagrabus

Rzeczywiście, świetny horror psychologiczny. 9/10

ocenił(a) film na 6
Franio

Dwa pytania:
1. Skąd ta zima? Cy ludzie użyli bomb atomowych co skutkowało nuklearna zimą?
2. Gdzie oni dotarli na końcu?

WesleY

A skąd mam to wiedzieć? Czy ja pisałem scenariusz? To mi się nie wydaje w ogóle istotne.

ocenił(a) film na 6
WesleY

uciekli na polnocne terytoria Kanady lub alaske w nadzei ze zombie nie beda przystosowane do takich warunkow i liczac na spokoj.. w ostatniej scenie nie majac mapy pomieszali drogii i zamiast dojechac do miasta azylu trafili na wybrzeze . Widok to zatoka hudsona / ocean spokojny / morze beauforta. Swoja droga nie liczac efektow specjalnych majac tak niski budzet to calkiem solidne kino . Fox zawsze daje rade a i historia wciagajaca .

ocenił(a) film na 6
rottweiler93

Dzięki za wyjaśnienia :)

rottweiler93

chyba namieszałeś :) w ostatniej scenie trafiają do miasta fortu o którym dziewczynka słyszała w radiostacji podczas ataku

ocenił(a) film na 6
ruski011

Stary ogladalem w hd i srednio tam widzialem miasto;P bylo tam z tego co pamietam otwarte morze/zatoka

rottweiler93

to tak jak i ja oglądałeś ale miasto było :)

ocenił(a) film na 6
ruski011

jak wytlumaczysz wiec tekst o chinach Tej malej ?;) nie miala do czynienia z normalna edukacja a ojcicec wytlumaczyl jej ze ten kraj jest za wielka woda . Kiedy to zobaczyla zaraz skojarzyla z tym panstwem . Mozliwe ze masz racje ale musze w takim razie wrocic do koncowki tej produkcji .

rottweiler93

dziewczynka usłyszała w radiostacji podczas ostatniej walki przed ucieczką iż jest miasto-fort nad wybrzeżem, ciężarna która do nich dołączyła powiedziała że także ich słyszeli ze swoją martwą ekipą i tam właśnie zmierzali. Ale teraz sam jestem w kropce bo może i masz rację :) a nie chce mi się tego sprawdzić:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
Nagrabus

Co jest strasznego w tym filmie? Ja się zastanawiam czy to jest horror? Bardziej dramat z elementami horroru bez jakichkolwiek prób przestraszenia widza.

Fairo_Horrors

Trailer przypomniał mi to co widziałem w Snowpiercer, tylko tym razem nie ma pociągu i widoku przez szyby z niego na miasta ale widać całe zlodowacenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones