PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106158}

Czas zemsty

Out for a Kill
5,1 3 407
ocen
5,1 10 1 3407
Czas zemsty
powrót do forum filmu Czas zemsty

W dzieciństwie byłem wielkim fanem tego aktora. Posiadam w swojej filmografii takie klasyki jak "Nico", "Szukając Sprawiedliwości" czy "Wybraniec Śmierci". Niestety jego ostatnim w miarę znośnym filmem była chyba "Mroczna dzielnica". Dalej jest coraz gorzej i ten film dobitnie to potwierdza. Jest tak nieudolnie zrobiony, że człowiek łapie się za głowę w trakcie seansu. Walki wręcz przypominają grę w łapki w przyspieszonym tempie, gra Stevena coraz bardziej przypomina grę manekina sklepowego, a dialogi sprawiają wrażenie napisanych przez 12-latka. Pomijam już fakt że wszystko w filmie musi być łopatologicznie wyjaśnione i pokazane żeby nawet dziecko mogło zrozumieć. No i te niesamowite efekty (wybuchający dom głównego bohatera) hehe...

Nie dotrwałem do końca pomimo szczerych chęci. Zdarzały się Stevenowi pośród nowych produkcji całkiem znośne średniaki (Protektor, Gra o życie) ale zdarzają się też totalne gnioty - jak ten. NIE POLECAM!

ocenił(a) film na 8
atique

witam. Niestety muszę się zgodzić.. Bardzo słabiutki film. Moment walki u tego fryzjera (czy jakiegoś miejsca w tym stylu) dobił mnie wręcz swą prostotą..

ocenił(a) film na 3
atique

Niedopracowany i tyle. Fabuła po raz 10 taka sama. Zabijają mu żonę dziecko psa a on przez pół filmu mści się. Chociaż bardziej mi się podobał niż "Zatopieni" albo "Poza zasięgiem".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones