PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683529}

Cześć, tato

Buongiorno papà
6,4 1 757
ocen
6,4 10 1 1757
Cześć, tato
powrót do forum filmu Cześć, tato

Polecam

ocenił(a) film na 8

Nie spodziewałam się, że to będzie taki fajny film. Leciał u mnie w tv przypadkiem, na zasadzie "pilot
za daleko". Bardzo przyjemnie się go ogląda, momentami jest mega śmieszny, by chwilę później
rozczulić. Sama fabuła z krótkiego opisu wygląda na słabą i nudną, ale historia jest opowiedziana
ciekawie i z użyciem ciekawych postaci, które od razu się lubi. Wg mnie super

aniawu

na czym to lecialo, bo moze jesszcze kiedys poleci .

kamad005

http://www.hbo.pl/movie/czesc-tato_-77858#nextonair

ocenił(a) film na 8
kamad005

Jest kopia dvdrip na chomi/ku DonekQ

aniawu

"Cześć, tato" (oznaczmy go A) mnie wydaje się dziwnie podobny do filmów "I ja tam będę" (B), czy "Czego pragnie dziewczyna" (C), oba z 2003. Jest we wszystkich późna świadomość ojcostwa ( w A zagubienie kartki z telefonem, zła wola menadżera w B lub sekretarza w C) mężczyzny ze świecznika (gwiazda reklamy, sławny muzyk, polityk). Każdemu burzy to dotychczasowe życie, ale próbuje nadgonić stracony czas. Każdy z ojców ma wady - niedojrzałość głównego bohatera w A, alkoholizm w B, sztywna brytyjskość w C. Każdemu towarzyszy też głos rozsądku w postaci współlokatora w A, matki z dystansem do swej klasy społecznej w B, dawnego członka zespołu w C, mających zadziwiająco duży wpływ. Pojawia się nawet w B kolejny dziadek-rockman.

Niestety najnowszy film w porównaniu ze starszymi wypada blado...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones