PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860225}

Czego nauczyła mnie ośmiornica

My Octopus Teacher
7,8 24 279
ocen
7,8 10 1 24279
7,2 19
ocen krytyków
Czego nauczyła mnie ośmiornica
powrót do forum filmu Czego nauczyła mnie ośmiornica

Główna bohaterka dokumentu jest sprytna jak diabli, chętna do nauki i bardzo ciekawska. Błyskawicznie się uczy, dużo rozumie, a także rozpoznaje obiekty i inne istoty. Na dodatek zmienia kolory, z ramion korzysta jak z nóg, a elementy otoczenia wykorzystuje jako kamuflaż.
"Czego nauczyłą mnie ośmiornica" to szersze spojrzenie na zwierząta, które do tej pory kojarzyły się nam głównie z egzotycznym daniem. A swoją inteligencją nie ustępują ukochanym przez ludzi czworonogom - a może nawet przewyższają?

Historia nietypowej przyjaźni to wzruszająca, przepięknie zrealizowana opowieść, którą warto zobaczyć.

https://www.chameradokawy.com/post/czego-nauczyla-mnie-osmiornica-poetycki-majst ersztyk-netflix

sc172

Wow serio? To opis każdej ośmiornicy. Faktem jest, że ośmiornice zdecydowanie przewyższają inteligencją znane nam domowe czworonogi, zresztą mnóstwo innych zwierząt też je przewyższa, właściwie pieski i kotki należą raczej do tych najgłupszych. Serio egzotyczne zwierzęta kojarzyły Ci się do tej pory tylko tylko z jedzeniem? Ile Ty masz lat? W jakim świecie żyjesz? Szczęście, że już przejrzałeś/aś na oczy. Jest mnóstwo filmów dokumentalnych w podobnym stylu i klimacie ale jestem w stanie zrozumieć, że nie każdy (tak jak ja od dziecka) się takimi interesuje. Polecam poszerzyć swoje horyzonty w tej dziedzinie i pozdrawiam.^^

ocenił(a) film na 9
viatori

Bez przesady.. psy to jedne z inteligentniejszych stworzeń,obok delfinów,słoni i w każdej dziedzinie się znajdzie mądre stworzenie.. czy egzotyczne czy inne. To ty chyba nie masz pojęcia na temat inteligencji zwierząt skoro obrażasz te jedne z czołówki. Tak dla przypomnienia to jakie zwierzę pomaga niewidomym i policji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones