PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860225}

Czego nauczyła mnie ośmiornica

My Octopus Teacher
7,8 24 279
ocen
7,8 10 1 24279
7,2 19
ocen krytyków
Czego nauczyła mnie ośmiornica
powrót do forum filmu Czego nauczyła mnie ośmiornica

Niesamowita przygoda

ocenił(a) film na 10

Film o przyjaźni, zaufaniu, przyjacielskiej relacji i miłości do innej istoty.

ocenił(a) film na 7
lukadam94

wszystko ladnie pieknie tylko czemu dwa razy pozwolil jej zostac zaatakowana oraz filmowal jej smierc i rozdziobywanie zwlok. Taka przyjazn i milosc grubymi nicmi szyta i nie uzylabym tych slow do opisu tej relacji - facet lubi obserwowac , doswiadczac i wyciagac wnioski i odnosi sie z szacunkiem do swiata podwodnego.

ocenił(a) film na 7
Baby_Firefly

i tyle ;)

ocenił(a) film na 10
Baby_Firefly

W filmie pada odpowiedź. Dość smutna, ale chyba oczywista.

ocenił(a) film na 10
Bonucz

Dokładnie. Jedyne słuszne zachowanie bohatera, w całym tym świecie poruszał się z bardzo dobrym wyczuciem. Urzekło dostarczanie pokarmu kiedy była ranna :)

ocenił(a) film na 7
amfre

Jeśli się pokocha zwierzę, to nie pozwala mu się bezsensownie cierpieć. A czym innym było pozostawienie ośmiornicy na powolne pożeranie w ostatnich scenach filmu? Jasne - kiedy już nie żyła, naturalną koleją rzeczy rekin się nią zaopiekował. Ale pozostawienie jej półżywej, kąsanej przez stado ryb i wężowideł? Niepotrzebne cierpienie, którego Foster mógł ośmiornicy oszczędzić i nie zachwiałby tu równowagi biologicznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones