PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108123}

Czekając na Joe

Touching the Void
7,8 27 157
ocen
7,8 10 1 27157
7,3 11
ocen krytyków
Czekając na Joe
powrót do forum filmu Czekając na Joe

Ostatnio bardzo rzadko zdarza mi się że oglądając film, czytając książkę, słuchając
piosenki, czy czytając jakiś mądry cytat gdzieś w sieci coś wynoszę mądrego dla
siebie czym się później kieruję. W przypadku tego filmu większość ludzi głównie
zapamiętuje to by nigdy się nie poddawać choćby nie wiem jak bardzo beznadziejna
wydawała się sytuacja. Dla mnie jednak ważniejsze było to by na wielkie trudności nie
patrzeć w sposób ogólny. Bo wtedy sama świadomość tego jak wielki trud trzeba
sobie zadać może człowieka przytłoczyć. O wiele lepiej podzielić całość na małe etapy i
wyznaczać cele które są do osiągnięcia. A skupiając się na nich, nigdy nie pozwolić
sobie się rozproszyć i uciec myślom w stronę "większej perspektywy"

ocenił(a) film na 9
doman18

Również odniosłam podobne wrażenie. Joe wiele razy powtarzał, że tylko dzięki temu udało mu się przejść tę trasę. Metoda 20 minut i małych "sukcesów" faktycznie i w życiu codziennym może się okazać przydatna. Ciekawa jestem samej książki, wydaje mi się, że ten człowiek jest świetny w opowiadaniu historii i z treści pisanej wyciągnęłoby się jeszcze więcej mądrości.

HardCandy

Wasze przemyślenia są głębokie jak oczko wodne sąsiada : P

ocenił(a) film na 9
angry_beaver

A Twoja wypowiedź dowcipna jak żarty Strasburgera ;)

angry_beaver

Nie widziałam jeszcze filmu, ale Twój dowcip naprawdę porywa ;) Uważam, że przemyślenia powyżej są ciekawe i nawet zachęciły mnie do obejrzenia tego filmu.

ocenił(a) film na 10
doman18

Nigdy się nie poddawać to truizm... bohater poddawał się wiele, wiele razy... dopiero kiedy pozwolił się dopaść tej pustce... mógł pokonać kolejny etap. Dla mnie bardziej prawdziwe byłoby - poddawaj się kiedy nie masz siły... po jakimś czasie znowu je w sobie odnajdziesz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones