PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108123}

Czekając na Joe

Touching the Void
7,8 27 172
oceny
7,8 10 1 27172
7,3 11
ocen krytyków
Czekając na Joe
powrót do forum filmu Czekając na Joe

tytuł

ocenił(a) film na 9

film niesamowity, ale czemu polski tytuł nie brzmi "dotknięcie pustki".tytuł ksiązki własnie tak przetłumaczono!

Jull

Za coś takiego powinni tłumaczom ucinąc jaja. Po kim jak po kim ale po Mayfly bym się tego nie spodziewał.

Jull

Rzeczywiście, polski tytuł nawet do treści ma się nijak. Przecież nikt nie czekał na Joe.

użytkownik usunięty
marbelan

Zresztą, jeśli już tak tłumaczyć, to dobrze. A mówiąc "czekając na Joe" zakładamy, że Joe to imię żeńskie. Powinno być"czekając na Joego".

użytkownik usunięty

Ale żeby nie było, że jestem czepialski. Film zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Jeśli ktoś jest zmęczony syfem, szuka filmów mądrych i ambitnych (ale bez przesady, bo na przykład mongolskie filmy o strzyżeniu owiec mnie nie pociągają), to jest to obraz, który mogę polecić z czystym sumieniem. Porządne kino. Oby takich więcej.

Jull

witaj serdecznie- jesli posiadasz ten film to poszę odezwij się do mnie na gg KRZYSIEK- 6152216 LUB juszczuk@poczta.fm - z góry dziękuję i czekam -pa.

użytkownik usunięty
Jull

może na ten pomysł wpadł koleś od "dirty dancing" (wirujący seks) buhehehehe, Czekając na Joe. tytuł to jedyny niewypał w tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones