PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493377}

Czekając na wieczność

Waiting for Forever
6,3 14 911
ocen
6,3 10 1 14911
Czekając na wieczność
powrót do forum filmu Czekając na wieczność

Aaaa!

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem wiele filmów o takiej tematyce: Szkoła Uczuć, Keith, Twój na zawsze, Pamiętnik,.. To w sumie najlepsze z nich, ale... Czekając na wieczność jest moim ulubionym, jakoś kurna tego nie rozumiem, ale ma w sobie pewnego rodzaj magię + 2 piosenki Mostar Diving Club, które mieszają w głowie wszystko, oddziałując na wyobraźnię

Rasiak015

Jak można porównać ten film do Pamiętnika!!!!
Gorszego filmu chyba nigdy nie oglądałam!!! Strata czasu!!! Nudny, nudny i jeszcze raz nudny!!!

ocenił(a) film na 9
sophija

Napisałem, że to moje subiektywne zdanie i czytaj ze zrozumieniem, bo nigdzie nie porównałem go do Pamiętnika. Napisałem po prostu, że widziałem wiele filmów o podobnej tematyce, gdzie wymieniłem te najbardziej uznane. Chciałem powiedzieć, że mimo tak wielu obejrzanych filmów, ten właśnie mały, nieznany będzie moim ulubionym. I nie unoś się :P

Rasiak015

Nie unoszę się!!!
Wytłumacz mi proszę, bo może jestem głupia, ale gdzie Ty widzisz podobieństwo między tym filmem a tymi, które wymieniłeś?
Moim zdaniem film Waiting for forever jest filmem, który nie wzbudza żadnych emocji, nie utożsamiasz się z bohaterami, nawet im nie współczujesz. Dla mnie seans był wielką męczarnią i nie dostrzegłam żadnej magii. Przykro mi, mnie nie przekonał. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
sophija

Owszem film nie zachwyca akcją, ale jest magiczny....TWOIM ZDANIEM film nie wzbudza żadnych emocji i TY nie utożsamiasz się z bohaterami i TY im nie współczujesz.... ja natomiast utożsamiam się z bohaterami, a głównemu bohaterowi bardzo współczuje, ale indywidualne odczucia co do filmu, zależą od wrażliwości człowieka....

ocenił(a) film na 9
Rasiak015

To jest moj ulubiony film tak samo , gra aktora jest tak przewspaniala ze slowani nie okresle potrafil sie tak idealnie wczuc w swoja role ze , no bajka . . .

ocenił(a) film na 9
monimoni

No i to mi się podoba ^^

ocenił(a) film na 7
monimoni

Bardzo fajny film, a wrażliwość głównego bohatera wylewa się niemal w każdej scenie. To było pięknie odegrane, bo można było odczuć to co czuł ten chłopak.

ocenił(a) film na 10
sophija

Film PRZEPIĘKNY. A Ty buraku, idź i oceniaj Kac Wawę na 1. Taka ocena, jak "1" nie powinna w ogóle istnieć. Przy filmie pracuje tyle osób, każda jedna scena jest tak misternie tworzona, że to, że niektóre się komuś zwyczajnie nie podobają, bądź są "gorsze" niż inne, nie znaczy, że zasługują na jedynkę.

Film ma w sobie tak czystą, niezaprzeczalną i prostą magię, że to aż nieprawdopodobne.
Moimi emocjami zawładnął.

ocenił(a) film na 8
Rasiak015

Film mnie zauroczył. :) W końcu coś oryginalnego. Zgadzam się z monimoni co do gry aktora. Trochę przypomina "Benny & Joon" ze względu na główną postać i klimat, ale oczywiście ma inną fabułę, na swój sposób jest wyjątkowy. I jak widać nie dla wszystkich. ;)

Rasiak015

Racja piosenki świetne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones