PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493377}

Czekając na wieczność

Waiting for Forever
6,3 14 913
ocen
6,3 10 1 14913
Czekając na wieczność
powrót do forum filmu Czekając na wieczność

Ludzie , gdyby cos takliego dzialo się na zywo to byloby chybaq najpiekniejsze zycie na
swiecie, ale ono nie jest niestety "kapitalne" i tacy ludzie jak Will zdarzaja sie rzadziej niz
cokolwiek. Przepiekny film. Tylko zastanawia mnie jedno czy oni beda razem? przeczytala ,
pojechala i co ? zosanie z nim na zawsze? malutki minusik za zakonczenie , bo nie umiem
okreslc czy to happyend czy nie. I tak by the way , gra akrotki beznadziejna , popsula jak dla
mnie wszystko ! , ten ktory gral WIlla swietnie się spisał , no cos wspanialego po prostu ja nie
wyorazalam sobie ze facet potrafi az tak emocje pokazac w tym swiecie . Ale i tak jest pieknie
i jak mi powiecie o co chodzi z zakonczeniem to bylabym bardzo zadowolona.

ocenił(a) film na 7
monimoni

Tak to happyending :P Nie ważne czy będą para i będą na zawsze, w tej kwestii twórca filmu zdaje się na naszą wyobraźnie i sami sobie dopiszemy zakończenie ( oczywiście wiadomo że będą razem szczęśliwi <3 ). Szczęśliwym zakończeniem ma być fakt że Will w końcu "oprzytomniał" bo widać było że nie poradził sobie ze śmiercią rodziców i miał lekkie zaburzenia psychiczne. Pogodził się z utratą rodziców, zrozumiał że robił źle śledząc Emme i zaczął żyć swoim własnym życiem. Aaron w końcu dostał za swoje i poszedł do więzienia a Emma pozbierała się po śmierci taty, odnalazła Willa noi własnie, czy ona się w nim zakochała czy nie, ważne że będą razem :P

Tak widzę to ja :P

ocenił(a) film na 9
crazymee8228

dziekuje za wytlumaczene .:)) w koncu.

ocenił(a) film na 9
crazymee8228

mi brakowalo tylko slubu z zaproszeniem tego malzenstwa z poczatku:P

ocenił(a) film na 9
Cielaczek91

hahhaa no tez prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones