PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493377}

Czekając na wieczność

Waiting for Forever
6,3 14 913
ocen
6,3 10 1 14913
Czekając na wieczność
powrót do forum filmu Czekając na wieczność

gra glownego bohatera irytujaca dziewczyna za to ladnie zagrala..
5/6 - na jeden raz na uspienie

ocenił(a) film na 5
Amiga1240

dla mnie tez nudny ten film był strasznie...

ocenił(a) film na 1
Amiga1240

witajcie w klubie. film jest właściwie o niczym. idiotyczny. nie trzyma się kupy.
no i ten sposób gry głównego bohatera.. :(

ocenił(a) film na 10
Mia_

Smutne, że większość ludzi nie potrafi spojrzeć w głąb. Co wam się nie podoba? Historia miłosna? Przecież to jest powiedziane od początku, skoro nie lubicie tego typu filmów, to nie oglądajcie.
A jak waszym zdaniem TomStu miał zagrać? Postać to wręcz obsesyjnie schorowany, absolutnie zagubiony chłopak. (Było to dobitnie ukazane w tym filmie, łopatologicznie powiedziane wprost do... chyba ułomnych widzów, którzy nie umieli tego dostrzec sami) Film jest naprawdę wspaniały, może nie całkiem jego wykonanie (nie chodzi mi absolutnie o gre aktorską, a bardziej o niedociągnięcia w scenariuszu), ale fabuła naprawdę godna podziwu. Żałujcie, że nie potrafiłyście tego dostrzec. Radzę może po prostu obejrzeć jeszcze raz (;

wisieenkaaa

ja żałuję, że tego nie dostrzegłam, naprawdę. dla mnie film był, tak jak napisała Mia_, o niczym. to, że główny bohater chodził ubrany w piżamie nie wydało mi się magiczne, tylko głupie. scena kiedy matka dziewczyny kłóci się z ojcem jak dla mnie jest chora. właściwie nie wiem o czym jest ta historia. jednak mimo to 3 razy się wzruszyłam! kiedy opowiadał na początku o śmierci rodziców, strasznie płakałam. aktor bardzo przystojny, dziewczyna też śliczna. no szkoda, że nie rozumiem tego filmu,niestety :(

ocenił(a) film na 9
kara330

wzruszyłaś się, a jednak dajesz 2, żałosne, Koleżanka u góry napisała Ci w skrócie o czym był ten film. Ci, którzy tego nie dostrzegli po prostu - albo są idiotami, albo są ślepi, albo kompletnie nie wierzą w miłość, tyle. Historia jest magiczna i trzeba przeniknąć w głąb, nie obejrzeć i oceniać na chłodno. To nie jest film tego typu. Po prostu nie był dla Ciebie koleżanko, dlatego do Ciebie nie dotarł.

Rasiak015

zgadzam się z Tobą, że to nie jest film dla mnie, napisałam przecież, że go nie zrozumiałam, więc się tak nie gorączkuj.
a wzruszyłam się dlatego, że automatycznie porównywałam niektóre elementy jego życia do swojego, nie musiałam tego filmu zrozumieć, żeby płakać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones