PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4798}
6,0 184
oceny
6,0 10 1 184
Czekam w Monte Carlo
powrót do forum filmu Czekam w Monte-Carlo
ocenił(a) film na 6
Obywatel_4

Witam! Widzę, że kolega "obywatel" nie rozpoznaje marek samochodów. Polska załoga jechała w tym filmie, samochodem marki Renault 8 Gordini (ówczesna II grupa). W końcówce lat sześćdziesiątych, plasował się on, w czołówce samochodów rajdowych (oczywiście w swojej klasie). Lepszym konstrukcyjnie samochodem tej marki, było Renault Alpine A-110 (widoczne na filmie). Typowo sportowe auto, wyposażone w karoserię, z tworzyw sztucznych, lekkie (620kg!) i mocne. Kto teraz robi takie samochody? Wszystkie projektowane przez komputery, podobne do siebie, bez charakteru i duszy...

osteo

No ładny kawałek czasu minął od zadanego przeze mnie pytania. W między czasie zdążyłem się zorientować, że NSU Prinz to pierwowzór poczciwej Wańki 968 ;) więc to zupełnie inna bajka. Rzeczywiście jechali R8. To, że nie byłem w stanie skojarzyć tego wozu wynikało też częściowo z faktu, że film ten widziałem dość dawno.

Obywatel_4

Oglądałem sto lat temu i byłem pewie że Mini Cooperem ale to był pewnie inny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones