PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469513}

Czekolada

Chocolate
7,0 1 409
ocen
7,0 10 1 1409
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

co ci aktorzy przeszli w tym filmie nie wiem czy ogladaliscie do konca ale pokazany jest filmik jak nakrecali ile ci aktorzy przecierpieli !! wielki plus za to :)

ocenił(a) film na 10
paaty872

Dokładnie. Za to podniosłem z 8,5 na 10 :)

ocenił(a) film na 10
paaty872

też smiałem się z tego :D

paaty872

No i w końcu obejrzałem sobie ten film. No żesz kurde, wbiło mnie w fotel. Jakbym oglądał Ong-Bak w wersji kobiecej z siostrą Tony Jaa w roli głównej ;) Ta dziewczyna jest niesamowita! Świetnie zagrała aktorsko rolę autystycznej dziewczynki a sceny walki są po prostu fantastyczne. Fabuła ok, choć można by się czepiać - tyle, że to nie ma znaczenia dla oceny końcowej tego filmu :) Szacun dla kaskaderów.

sajok

Hej gdzie znajdę cały film do obejrzenia

rafal1204_rk

Hej ja oglądałem na CDA

sajok

Tak z ciekawości próbuję teraz znaleźć i coś nie mogę... Nie wiem czy nie usunęli. Na dvd nie ma, bo chciałem go sobie kupić.

sajok

Jednak jest na CDA. Trzeba tylko wyszukać go przez gógla a nie bezpośrednio w CDA ;)

ocenił(a) film na 9
sajok

Wrzuciłem na CDA drugi film z nią Raging Phoenix. Udało mi się znaleźć w HD i dopasować jakieś napisy więc polecam bo też świetne kino kopane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones