PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773236}

Czerwona jaskółka

Red Sparrow
7,0 94 640
ocen
7,0 10 1 94640
5,7 12
ocen krytyków
Czerwona jaskółka
powrót do forum filmu Czerwona jaskółka

Kolejny crap by Hollywood, który będzie miał tylko lekko zawyżone oceny przez gwiazdkę Igrzysk Śmierci.

DaveDovah1993

na rotten tomatoes 61%, 5.9/10, zapowiada się kolejny hit Lawrence na miarę Passengers i Mother! :D

tolerancja91

Mother! było naprawdę dobre i nie takie oczywiste. Mnie się podobało. Na nominacje do Złotych Malin nie patrzę od dawna, nie są wyznacznikiem niczego.

DaveDovah1993

Czekałem na ten film, nie dlatego, że Lawerence, tylko dlatego, że temat był intrygujący. Niestety jak w XXI wieku Rosjan grają bardzo brytyjscy lub amerykańscy aktorzy i by zamaskowac swoją tożsamość karykaturalnie akcentuja jak Rosjanie lub inna nacja ze Wwschodu ucząca się angielskiego na poziomie A, to ja nie wierzę w takie postaci.
Lawerence gra nieprzyzwoicie źle, po pierwsze została nieprawidłowo obsadzona, jest za stara i wygląda na matkę a nie młoda kobietę. Jeremy Irons w kombinezonie roboczym z worka, który udaje mundur, tak jak On udaje Rosjanina. Farsa a nie thriller.

DaveDovah1993

Lawrence spisała się całkiem nieźle, no ale grała w Igrzyskach Śmierci więc warto hejcić xD Bardzo dobry film, znakomita oprawa muzyczna i sprawnie poprowadzona fabuła. Nie jest to oscarowy film, niemniej naprawdę solidny i dużo ciekawszy od wielu ostatnio napompowanych niesłusznie filmów (vide graniczący z kiczem "Czas Mroku", który ratował tylko Garry Oldman. Wiem, wiem to inny rodzaj filmu).

Warto pójść obejrzeć. Raczej nie będzie się do niego wracać po latach, ale naprawdę fajnie spędzony wieczór.

ocenił(a) film na 3
tumi1

Ja Lawrence za "Igrzyska..." bym nie hejtował. To jedna z tych ról, do których jej sposób grania pasował, tak samo, jak w "mother!". Tutaj jednak jej brak wyrazu zupełnie nie pasuje. Miała uwodzić, a ze swoją miną nieszczęśliwej dziewczynki co najwyżej może brać wroga na litość. Jej filmowy kochanek zza oceanu, jako agent prezentuje się fatalnie, a ich związek to 4 sceny na krzyż i seks po idiotycznym dialogu. Ze względu na ogromną ilość potknięć i nieprzemyślanych pomysłów nie dało się skupić na fabule. Niestety jak na kino szpiegowskie jest naprawdę słabo.

Recenzja: http://redaktorego.blogspot.com/2018/03/blondynka-vs-brunet-rosyjska-szkoa.html

DaveDovah1993

Akurat Mother! to jeden z lepszych filmów 2017.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones