PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773236}

Czerwona jaskółka

Red Sparrow
7,0 94 473
oceny
7,0 10 1 94473
5,7 12
ocen krytyków
Czerwona jaskółka
powrót do forum filmu Czerwona jaskółka
JohnTheBrave

Taki chyba zawód aktora, wcielanie się w inne postacie. Czy według ciebie, tylko Rosjanie mogą grać Rosjanów?

patryk91732

Chodzi o to jak zagrała. Rosjanka mówiąca twardym angielskim akcentem, która w fabule powinna być bardzo mloda a czy Lawerence wygląda na bardzo młoda? Nie, no właśnie. Raz że źle ją obsadzono, dwa że nie czuła granej postaci, trzy że ją przerysowala.

JohnTheBrave

Bo raz mówiła z akcentem za chwilę nie mówiła. Film ogólnie się kupy nie trzyma. Albo ktoś kto pisał scenariusz w ogóle nie zadał sobie trudu by przeczytać książkę albo stwierdził że i tak zagrają nazwiska więc nie ma co się wysilać. Dawno nie widziałam by ktoś tak sknocil naprawdę fajną historię. Wielka szkoda

patty2_p

Dokładnie. Lista przewin twórców jest długa ale myślę, że jedynie muzyka jest na plus.

patty2_p

Wlasnie jestem po seansie, ten film to niezly gniot, grany w tak zenujacy sposob. Scenariusz sie kupy nie trzyma. Za Lawerence nie przepadam ale stwierdzilam ze dam jej jeszcze szanse i to obejrze no i oczywiscie glebokie rozczarowanie, ta dziewczyna w ogole nie potrafi grac. Jeszcze charakteryzacja zrobila jej krzywde kladac na glowe szczotke od miotly. Masakra!!! Panowie tez slabiutko wypadli.

ocenił(a) film na 1
JohnTheBrave

Popieram miała na ryju poker face przez 98% czasu trwania tego wynaturzenia.

JohnTheBrave

to właściwie żadna nowość, ona jest zawsze drewniana. nie rozumem też jak można wziąć aktorkę o tak wątpliwej urodzie do grania kobiety uwodzicielki.

ocenił(a) film na 7
Satch

Ma niejednoznaczną urodę - rad diva, a raz dziewczyna z sąsiedztwa - to jest jej atut jako aktorki. I wiek, niby wiemy, że jest młoda, ale zręcznie potrafi oszukać czas i kamerę. Dla mnie dobrze obsadzona. Akcent to inna sprawa.

ocenił(a) film na 6
JohnTheBrave

Widział 'System' z Hardym? Dobrze, że tu nie udawali rosyjskiej mowy. Hamerykańskie filmy źle na tym wychodzą. Dobrze, że Jen mówiła po angielsku. Inaczej wypadłoby to sztucznie.

michal.2907

Nie widziałem. Słyszałem za to same złe opinie, dlatego unikam.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Nie warto nawet dla Hardy'ego ale książka mega. Ja obejrzałam tylko 15min i wyłączyłam.

ocenił(a) film na 3
kath_5

Siódemka po 15 minutach to rekord świata. Gratuluję!

ocenił(a) film na 3
Krzypur

Przecież ona mówi o filmie 'System'... Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

ocenił(a) film na 3
Hydeist

No właśnie.

ocenił(a) film na 3
JohnTheBrave

Pełna zgoda.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Najbardziej amerykańska aktorka gra Rosjankę? Naprawdę? Taka z niej Amerykanka, jak i Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Mila Kunis, Jodie Foster, Debra Winger, Natalie Portman, Loraine Bracco i wiele, wiele innych. Wyżej wymienione są Amerykankami żydowskiego pochodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones