PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773236}

Czerwona jaskółka

Red Sparrow
7,0 94 637
ocen
7,0 10 1 94637
5,7 12
ocen krytyków
Czerwona jaskółka
powrót do forum filmu Czerwona jaskółka

Cześć, czy mógłby ktoś wyjaśnić dokładnie ostatnie 10 minut filmu czyli na czym miała polegać wymiana Jaskółki za kreta bo chyba nie do końca to zrozumiałam. Z góry dziękuję za pomoc.

ocenił(a) film na 9
Anna_421

mam dokładnie ten sam dylemat. Sytuacja dość złożona i w zależnosci od intepretacji pozsotawia nas w roznych stanach faktycznych zakońecznia.

ocenił(a) film na 9
Anna_421

No bo skoro jaksółka wrobiłą swojego wujka to czemu jej amerykanski kochaneg z CIA potwierdzil ze to prawdziwy kontakt?
a) jesli to prawdziwy kontakt to ten Zakharov ja wyrolowal i jaskolka powinna juz nie zyc po powrocie do Moskwy
b) jesli to nie prawdziwy kontakt to teraz jest 2 szpiegow w Moskwie Zakharov i jaskółka a wówczas Nate Nash blefował ze to prawdziwy kontakt ( ale jednoczesnie dlaczego był tak bardzo zdziwiony, ze jaskolke bylo stac na wydanie wlasnego wujka.. wiec moze jednak nie blefowal..? pogmatwane to)
c) Chyba ze były 2 kontakty i nie wiedziały o sobie

Anyone??

ocenił(a) film na 7
v3go

Nash wiedział, że to przez swojego wujka Dominika została szpiegiem (dostała wybór: śmierć lub zostanie jaskółką). Wysłał ją do hotelu gdzie została zgwałcona, następnie trafiła do tej "szkoły numer 4" (wiadomo jak wyglądało "szkolenie"). Za to nienawidziła swojego wujka i dlatego planowała zemstę. Nash nie chcąc stracić kreta (Generał Korchnoi) potwierdził, że to Vanya Egorov (wujek Dominiki) był niby jego kretem. Wcześniej, kiedy rozmawiała z Nashem w jego mieszkaniu powiedział jej, że zależy mu właśnie na dorwaniu jej stryja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones