PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829539}

Czerwona nota

Red Notice
6,0 48 443
oceny
6,0 10 1 48443
4,4 14
ocen krytyków
Czerwona nota
powrót do forum filmu Czerwona nota

Największy szok to budżet filmu. Tylko 50 milionów mniej niż nowy Bond ale porównywanie tych filmów jest bezsensowne bo to nie ta liga. Netflix po raz już któryś tam z kolei udowadnia że nie umie w filmy fabularne. Każda kolejna fabuła N to cringe mniejszy lub większy. Czerwona Nota to film bez którego ludzkość niczego by nie straciła. Jest tak sztampowy że aż zęby zgrzytają. Nie jest to film zły. Jest po prostu bardzo przeciętny. Tego typu produkcji widzieliśmy już w przeszłości dziesiątki i wiele z nich było lepszych od superprodukcji netflixa. Naprawdę szkoda tych 200 milionów bo mozna było za te pieniądze nakręcić dziesięć lepszych filmów.

alexander_the_great

Bajka o 200M ma nakrecic darmowa reklame. Film pewnie kosztowal standardowe netflixowe 80-90M. A budzet sztucznie napompowaly gaze glownych aktorow. Ale Netflix placi im tyle poniewaz w zamian przejmuje wszelkie przyszle przychody zwiazane z projektem.

ocenił(a) film na 5
miki_58

Być może masz rację. Nie wiem. Nie widziałem budżetu tego filmu. Opieram się jedynie na tym co mówi Netflix. Nawet na 80-90 milionów to i tak o wiele za dużo. Takie komedie kręciło się w latach 90-tych. I były wtedy o wiele lepsze. Nie spodziewałem się żadnych cudów jednak to co zobaczyłem wywołało we mnie niesmak. Czy to jest przyszłość kina? Netflix się chwali że Czerwona nota była hitem. Taką mamy teraz publiczność w kinach i przed telewizorami? Czeka nas więcej filmów tego typu?

alexander_the_great

a co? ? kazdy film ma byc traktatem filozoficznym żeby dogodzic ZBLAZOWANYM BUBKOM??!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones