PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829539}

Czerwona nota

Red Notice
6,0 48 443
oceny
6,0 10 1 48443
4,4 14
ocen krytyków
Czerwona nota
powrót do forum filmu Czerwona nota

co

ocenił(a) film na 2

Pani Gal Gadot (na oko 65 kg) rzuca Panem Dwaynem Johsonem (na oko 120 kg) oraz Panem Rayanem Reynoldsem (na oko 80 kg) jednocześnie, jak szmacianymi lalkami a to tylko jedno kuriozum.

ocenił(a) film na 6
Brathuberta

Spoiler: walcząc z Rockiem było wiadomo ze udają i ze wcześniej się ugadująna ten manewr

ocenił(a) film na 3
Brathuberta

Dziewczyna o takiej budowie nie przeżyłaby jednego celnego ciosu Johnsona. Zresztą Reynolds też ma dwa razy większą masę. I jeszcze te mity krążące po internecie, że Gadot to instruktorka Krav Maga, by filmy z nią się jeszcze lepiej sprzedawały. Dobrze jest wiedzieć czym jest sztuka samoobrony krav maga. I dobrze jest wiedzieć, że natury się nie oszuka. Ani praw fizyki. Coraz głupsze są te filmy dla nastolatków.

per333

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

ocenił(a) film na 3
kotbury

To jakiś psychofan niepełnosprawny intelektualnie? To chyba już kolejny wątek, w którym ułomny odnalazł mój wpis i go skomentował w stylu ruskich trolli.

użytkownik usunięty
Brathuberta

Kretynie to jest film rozrywkowy

ocenił(a) film na 2

A no to wszytko w porządku, film 10/10

użytkownik usunięty
Brathuberta

wez jeszcze napisz ze wiele scen bylo nierealnych lol

ocenił(a) film na 2

Wiele scen bylo nierealnych lol

użytkownik usunięty
Brathuberta

no sensacja ze w filmie sa sceny nierealne lol

Brathuberta

Technika bracie, technika: judo, jujitsu, aikido, grappling i takie tam. Sam ćwiczę ileś tam lat i laski mnie już kilka tysięcy razy rzuciły na matę. Dla mnie to nic dziwnego.

ocenił(a) film na 3
NOK

Ale życie i ulica to nie trening na macie. W realnej walce Dwayne zadałby jeden celny cios i Rachelka padłaby martwa lub na OIOMie. GG ze swoją masą nie byłaby w stanie obalić Dwayna gdyby choć trochę wyrzucił biodra do tyłu. Podział na płeć i klasy wagowe to nie przypadek, bracie...

ocenił(a) film na 7
SandorClegane

Co ty bredzisz? Skoro na macie kobieta da rade powalic mezczyzne wiekszego od siebie to dlaczego na ulicy mialaby tego samego nie zrobic?

ocenił(a) film na 3
Damiann17

Bo to trening? Hamujesz się podczas treningu czy jedziesz na serio jak podczas walki? Jeszcze raz pytam po co w takim razie podział na płcie i kategorie wagowe? I mówię tutaj o podobnym stopniu zaawansowania między gościem a kobietą... Na treningu raczej nie dostanie z kolana na szczękę przy próbie obalenia za dwie nogi, a na ulicy to pierwszy odruch jak ktoś schodzi tak nisko.

ocenił(a) film na 7
SandorClegane

1. To po co w ogole cwiczyc te sztuki walki, skoro idac twoim tokiem rozumowania jak ktos silniejszy mnie zaatakuje to i tak nie mam z nim szans?
2. To tylko film, a wy go rozbijacue na takie czesci. Film rozrywkowy, oglupiacz na wolny wieczor, ktory mozna obejrzec ze znajomymi i sie posmiac. Proste

ocenił(a) film na 3
Damiann17

1. Chyba nie doczytałeś co napisałem : "I mówię tutaj o podobnym stopniu zaawansowania między gościem a kobietą... " Normalne, że trenująca 10 lat BJJ kobieta o wadze 60kg bez problemu ogarnie 80kg niewytrenowanego luja z baru :) Ale wątpliwe, żeby ogarnęła 80kg gościa, który trenuje BJJ np. 6 lat
2. Ktoś inny rozbił, kolejny napisał, że to możliwe w życiu - ja tylko dementuję takie głupoty (w filmie każdy z nich jest mocno wytrenowany). Obejrzałem i film marny...tylko scena z Tycanem i kawałkiem Beastie Boys mną ruszyła coś...

ocenił(a) film na 8
Brathuberta

Mnie raziło to, że stojący w bunkrze od ok. 75 lat mercedes był błyszczący jak by wyjechał prosto z myjni, miał napompowane koła i od razu odpalił... , ale fakt film czysto rozrywkowy, szybkie tempo akcji i sporo humoru.

Brathuberta

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones