PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510953}

Czerwony świt

Red Dawn
5,4 11 190
ocen
5,4 10 1 11190
4,3 3
oceny krytyków
Czerwony świt
powrót do forum filmu Czerwony świt

To , że w USA produkują rocznie tysiące filmów i że wśród nich jest masa gówna to wiadomo. Ale dlaczego akurat lądować ma ono w Polsce ? I to w tv , która dostaje kasę z obowiązkowego abonamentu ? Co do filmu to jest on tak debilny, że obraża mnie jako człowieka, widza, osobę myślącą :-) Dziękuję.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
killafornia

"bo sie żalisz tak idiotycznie jak dziwka po calym dniu pracy." - Klaudia musi być bardzo nieznośna w takim razie.

killafornia

BTW poważnie aż taki z ciebie frajer ,że w piątkowy wieczór przesiadujesz na anonimowym forum ?

RandyMarsh_SP

Nie pisalem do ciebie psychopato podszywajacy sie pod cudze konta, ktore ci i tak usuną :)

killafornia

Napisz do admina i zobaczymy co ci odpiszą pomyleńcu.

RandyMarsh_SP

Juz napsialem, odpisali, niedlugo twoje konta zrobią out, ciesz sie póki mozesz desperato.

killafornia

Czekam więc, transwestyto.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
killafornia

Ok - ilość bluzgów u Ciebie jakoś rozumiem - taki masz styl . Ale tego "Dales Pulp Fiction 7/10" nie rozumiem ... Jestem na tym forum od wczoraj i to jedyny mój film na który temat się wypowiedziałem ( ściślej na temat , że ktoś to coś kupił ).

ocenił(a) film na 3
killafornia

Nie gadaj głupot, abonament jest obowiązkowy. I wróć do książek, bo jak po przerwie świątecznej znowu pójdziesz do szkoły, to dostaniesz lufę z polskiego za idiotyzmy w stylu "wysokiej patologii".

KapitanS

Sprawdz znaczenie slowa "patologia" w slowniku wyrazow obcych, bo widze, ze nie rozumiesz sensu jego znaczenia nieuku :)

ocenił(a) film na 7
tom39

Przecież ten film nie był dla dzieci...

tom39

Akurat na TVP jest pełno różnego rodzaju innego gówna, o które bardziej należałoby się srać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones