PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30431}

Czerwony smok

Manhunter
7,0 11 090
ocen
7,0 10 1 11090
7,2 18
ocen krytyków
Czerwony smok
powrót do forum filmu Czerwony smok

inny wariant

ocenił(a) film na 8

Film o dobry....chociaż dawno widziałam, fakt. Może więc moja ocena jest zbyt optymistyczna, jednakże zapamiętałam wspaniały klimat i...wywarł na mnie większe wrażenie niż >>Milczenie owiec<< Oczywiście nie zestawiam, bo naiwnym by było w taki sposób! Milczenie owiec ma bowiem hipnotyzujący klimat...i cóż...jest lepszym filmem , ale też...innym. Manhunter może dlatego zrobił na mnie większe wrażenie że, jednak, jest tu więcej brutalności i szczegółów. Bardzo podoba mi się "wystrój" tego filmu...i oczywiście reprodukcja obrazu jednego z mych ulubionych poetów...;
Uważam go za ciekawy, mimo ze oglądałam go długo po wielokrotnej kontemplacji Milczenia...a jakże wspaniale wypada na tle papki jakiej dostarczył "Hannibal"!
Możliwe iż można nie dostrzec w nim niewiele ponad emanacji brutalności, możliwe że owo okrucieństwo zastępuje napięcie...moim zdaniem, jeśli nawet tak jest, czyni to w sposób niezwykle zgrabny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones