PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 363
oceny
7,2 10 1 37363
6,4 5
ocen krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

Ten film naprawdę super klimat. Naprawdę świetny film akcji . Dużo się dzieje . Akcja nie nudzi i bardzo wciąga . Ja naprawdę polecam fana tego typu filmów . Akcja o czterech braciach kozakach którzy szukaj zabójcy swojej zastępczej matki .

ocenił(a) film na 10
tabaluga191919

mi sie tez ten film bardzo podobal. wciągający i fajnie zrobiony.największy plus tego filmu to moim zdaniem garrett hedlund jako jack mercer a minus to jego nie potrzebne usmiercenie:( naprawde spoko film polecam

użytkownik usunięty
karolinaolew13

Dla mnie uśmiercenie było też złym pomysłem. Jak ma być "happy end", to w całości. W końcu tytuł nosi nazwę "czterej bracia".

ocenił(a) film na 6
tabaluga191919

Moja ocena to 10/10, film jest świetny moim zdaniem. Opowiada o miłości do matki, o braterskiej więzi, o sprawiedliwości. Dobre sceny akcji + świetna fabuła i niezła obsada... Gra aktorska też całkiem przekonująca a uśmiercenie Jacka i sposób zemsty pokazuje że nie wszystko zawsze trzeba rozwiązywać za pomocą siły... Film na prawdę jest Arcydziełem, nie znam takiego drugiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones