PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 366
ocen
7,2 10 1 37366
6,4 5
ocen krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

Film naprawde niezły fajna fabuła i ciekawe zdjęcia i reżtyseria.Film miodzio godny obejrzenia

pogromca20

chyba ci się coś pomyliło.
zapowiadał się świetnie ale był banalny do bólu, poczekaj do końca roku jeszcze z ocenami filmów akcji poczekaj np. na Rewolwer

ocenił(a) film na 8
boogieboy

być mozę masz racje ale narazie z tego co widziałem to ten film był najlepszy.troche tylko zakończenie mi sie nie podoba

pogromca20

Film b.dobry chodz zapowiadal sie leprzy na reklamie to byl rewlelacyjny ale wiekrzosc filmow jest przereklamowana... ale film b.d.

ocenił(a) film na 10
pogromca20

Tak film jest super. Aha jezeli rownież chcesz wybrac najgorszy film roku to poczekaj na revolwer, gorszego filmu w tym roku nie widzialem i tu taka uwaga - brałem pod uwage równierz film xxx2 ;)

ocenił(a) film na 8
Robertosh

Do tej pory najlepszy, a jest początek grudnia. Dobra rola Jacka Mercego (najmłodszy syn). Nie podobały mi się jedynie fragmenty, w których widzieli matkę na jawie... tak jako całość bdb film-8/10.

ocenił(a) film na 8
turtil

porostu chyba w tym roku nie było żadnych dobrych filmów sensacyjnych bo w tym roku kina zdominiwało SF a;e naprzykład posterunek też był niezły

pogromca20

Film naprawdę bardzo dobry. Niezmiernie miło i przyjemnie mi się go oglądało. Fabuła dla mnie świetna, good zdjęcia a do tego ciesząca ucho muzyka. Tylko już ta koncówka ( z tą bójką :P) troszeczkę nie na miejscu. Lepiej by było gdyby od razu wrzucili gościa w "czarną dziurę".

ocenił(a) film na 10
turtil

Masz rację rola Jacka Mercera (Garretta Hedlunda)była super ale szkoda,że musieli go uśmiercić.

ocenił(a) film na 10
angeling

Faktycznie, szkoda, że Hedlunda uśmiercili, ale dzięki temu pokazano, że mimo tego dokuczania Jackowi, wszyscy trzej bardzo go kochali. Film, muszę przyznać bardzo dobry, głęboki. Zwłaszcza scena przy stole, kiedy Matka objawiała im się taka, jaką ją zapamiętali.

ocenił(a) film na 9
Kasczydlo

mogli zamiast Go zabijać umieścić w szpitalu;) Fajnie by było na końcu go zobaczyć jak wraca o kulach albo coś...

ocenił(a) film na 1
yami_no

Typowy niskobudżetowy gniot, idealnie wpisujący się w konwencję filmów klasy "b", a może "c", "d" ... Trudno powiedzieć. Dzięki temu filmowi, przestałem zwracać na irracjonalnie zawyżone oceny na filmwebie. Oglądając to "dzieło" z zapartym tchem czekałem, aż zza rogu wyskoczy Lorenzo Lamas, Alec Baldwin, albo inny Billy Zane. Dziwne, że ich nie zatrudnili... Ten film nawet nie zasługuje, żeby wyemitować go jako mega hit Polsat'u ;-)

ocenił(a) film na 10
Leonard_Shelby

pfff to naucz sie czytac albo sluchac ze zrozumieniem bo ten film nie jest mega hitem polsatu bo te leca w poniedzialki a czterej bracia beda we wtorek

co do filmu wg mnie kapitalny!!! jeden z najlepszych sensacji ktore napewno znajda sie w mojej kolekcji filmowej ;]

Siomer

dzisiaj -> polsat -> godz. 21 ;) oglądałem raz już, dosyć dawno temu, dobrze wspominam. na solidną 7 jak dla mnie \/

kr3t

film bardzo dobry, a w gazecie pisze "zdecydowanie nie " oglądać ;/

denzel_3

" film bardzo dobry, a w gazecie pisze " zdecydowanie nie" oglądać;/ "
napisali tak zapewne dlatego, że nie oglądali go....albo ogla.dali tylko przelotnie.... ja też wiele razy ogladałam filmy których nie warto oglądać i były naprawdę...zaje**ste...inaczej mówiąc " na wagę złota"..więc nie warto się przejmować głupotami :)

yami_no

ale w tedy nie było by tego co wszyscy chcieli zobaczeć....czyli naprawdę wielkiego napięcia pomiędzy braćmi,a zabójcami... mi też było żal patrzeć na umierającego młodego...ale mówi się trudno i idzie się dalej :)..pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
pogromca20

Oglądałem go wcześniej raz, wspomnienia jak najbardziej pozytywne i dzisiaj w TV, SOLIDNA 8 :) za: obsadę, akcje, fabułę i muzykę.

pogromca20

a mi bardzo się podobał....szkoda tylko, że czasami faktycznie...czekałam na coś ekstremalnego a ty nic.... ale film ten pocieszny dla oka... dałam na zachęte 10/10... choć może teraz dałabym 9/10.... ale mam nadzieje, że jako tako film wam się podobał :)

ocenił(a) film na 7
natalalaleczka007

No właśnie, "jako tako", nic więcej. Film klimatyczny, ale bez najmniejszych fajerwerków. 7/10 to max jak dla mnie
Po ocenach tu zamieszczonych spodziewałem się czegoś bliskiego rewelacji i muszę niestety przyznać, że się przeliczyłem.
Film właśnie jako taki do obejrzenia na wieczór. Drugi raz go nie obejrzę.
Ocena na filmwebie zdecydowanie za wysoka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones