PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 350
ocen
7,2 10 1 37350
6,2 4
oceny krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

Szukając silnych stron filmu na myśl przychodzi mi jedynie niezły montaż oraz bardzo dobra ścieżka dźwiękowa; niestety, zarówno scenariusz, jak i obsada, które decydują o jakości filmu, prezentują się bardzo mizernie. Historia jest szyta grubymi nićmi, pełno w niej nielogicznych zdarzeń, intelektualnie i emocjonalnie oscyluje między naiwnym kinem familijnym, a pustą sieczką z gatunku "łupu cupu". Pod względem aktorskim w miarę przyzwoity poziom trzymają jedynie Mark Wahlberg i Andre Benjamin, na drugim biegunie umieściłbym kompletnie nieprzekonującego w roli surowego bandyty Chiwetela Ejiofora, Garretta Hedlunda jako najmłodszego z braci (nota bene nie rozumiem masy przychylnych komentarzy w wątkach pod jego adresem) oraz prowadzącego śledztwoTerrenca Howarda. Oczywiście nie mam nic przeciwko obejrzeniu od czasu do czasu filmu, którego fabuła ma po prostu bawić, być ekscytująca, zwalniając nas z jakiegokolwiek logicznego myślenia. W tym jednak wypadku bylejakość wykonania obrazu była aż nadto widoczna. 5/10, odradzam.

ocenił(a) film na 8
mookie80

Się przyczepiłeś, film ma całkiem niezły klimat,dość nieprzewidywalną fabułę,gra aktorska też była ok. Nie spodziewałem się że mnie tak wciągnie. Na pewno w przyszłości go obejrzę jeszcze raz. POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones