PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 366
ocen
7,2 10 1 37366
6,4 5
ocen krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

Przed oglądaniem tego filmu nastawilem sie na super kino akcji , lecz musze stwierdzic ze zawiodlem sie juz po 30 minutach oglądania . dla mnie ten film wyglądal na slabą nickobudzetową produkcje nie bylo w nim zadnej rewelacji sceny walk efkty specjalen ( o ile tak je mozna nazwac) niewzbudzily we mnie zachwytu. ogolnie film do obejrzenia na dobranoc .

ocenił(a) film na 6
peplak18

dokładnie to samo stwierdzilem po obejrzeniu... film mnie nie zachwycil i tez nastawilem sie na dobre kino

ocenił(a) film na 6
peplak18

dokładnie to samo stwierdzilem po obejrzeniu... film mnie nie zachwycil i tez nastawilem sie na dobre kino

ocenił(a) film na 10
tomek_3

Widocznie malo filmów oglądaliście skoro przed obejrzeniem filmu nastawiacie się na film z gotową oceną filmu .. Proponuje zmienić podejście i podchodzić neutralnie do filmu, a oceniać go dopiero po obejrzeniu całości (Jeżeli dotrwacie) .. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Mantiss

MAsz rację aby film oceniać trzeba go obejrzeć.Ja go widziałam chyba z 15 razy i za każdym razem odnajduje jakieściekawe nowości których wcześniej nie dostrzegałam.

angeling

Film napewno wart jest obejrzenia. Dawno juz nie ogladalem filmu ktory zaciekawilby mnie i kiedy przysiadlbym do niego z checia. Ten film to uczynil. Polecam wszystkim ktorzy lubia dobre kino akcji. Nie jest to moze RAMBO ale mimo wszystko ciekawie sie oglada. Pokazuje jak wielkie uczucie moze laczyc ze soba tak roznych ludzi. Jeszcze raz POLECAM!!!!

Mantiss

masz racje bracie, popieram cie w 100%. A reszta niech idzie do diabła!

ocenił(a) film na 10
gawron138

nastawiacie się na dobre kino akcji? na same strzelanie i łubu-dubu? Bo w tym filmie nie chodzi o zemstę i zabijanie. Tu jet coś głębszego. Chodzi o więź międzi braćmi. Jeśli wcześniej tego nie zauważyłeś, to nie dziw się, że dla ciebie gniot. popatrz na to z inne strony. Zwróć uwagę na scene przy stole. Jak każdy z nich inaczej zapamiętał matkę (z czego Bobby nie pogodził się z jej śmiercią i dopiero pod koniec ją ujrzał). Obawiam się, że jest to produkcja dla inteligentniejszych, Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones