PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 359
ocen
7,2 10 1 37359
6,2 4
oceny krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

oglądać,bo film jest fajny:)

saratoga12

Zgadzam się jest dobrze nakręcony:) jeden z nielicznych filmów, które można obejrzeć więcej niż raz:)

ocenił(a) film na 10
Adamw1988

Potwierdzam, świetny film, oglądałem go dawno temu, a dalej o nim pamiętam :)

saratoga12

Racja, racja, ja w ciągu paru dni obejrzałam go kilka razy, a rzadko to robię:-) Moje siostry z resztą też. Niby żaden wielki i wybitny film to nie jest, ale teksty, niektóre sytuacje i sami bohaterowie po prostu rozwalają, a przecież twórcy filmu nie próbowali robić komedii, ale fajnie wpasowali te zabawne momenty xD, Tylko trochę mnie zirytowało to rozwlekanie wątku szukania zabójcy matki. Najpierw jakiś tam gang, potem jakiś gościu, nast ten facet z baru, aż w końcu okazało się, że to Sweet. Za długo to trwało i niepotrzebnie pokomplikowali moim zdaniem. Ale ogólnie polecam. Wszyscy znajomi, którym kazałam obejrzeć byli tego samego zdania:-)

użytkownik usunięty
saratoga12

Ja z czystym sumieniem daje 2/10.
A dlaczego? Zdecydowanie za dużo miałbym wymienić.

"Tylko trochę mnie zirytowało to rozwlekanie wątku szukania zabójcy matki. Najpierw jakiś tam gang, potem jakiś gościu, nast ten facet z baru, aż w końcu okazało się, że to Sweet. Za długo to trwało i niepotrzebnie pokomplikowali moim zdaniem."
Idiotko durna, to przecież był główny wątek tego żałosnego filmu.

Masz jak najbardziej prawo do oceniania filmu wedle swojego gustu... Ale, ale obrażenie drugiej osoby nie znając jej nie jest dobrym pomysłem. A z całą pewnością mogę powiedzieć, że jest to niegrzeczne. (Są inne sposoby zwrócenia uwagi drugiej osobie.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones