PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181469}

Czterej bracia

Four Brothers
7,2 37 367
ocen
7,2 10 1 37367
6,4 5
ocen krytyków
Czterej bracia
powrót do forum filmu Czterej bracia

lol

ocenił(a) film na 4

Omg skąd oni wzieli fabułe do tego filmu? z South Parka, no ja rozumiem że nie każdy film musi być ambitny..no ale bez przesady...
Historia o 4 braciach, którym szef gangu zabił niewiedzieć czemu ich matke, oczywiscie chłopaki wpadli na pomysł żeby pomścić matke, pare morderstw... .. i happy end... LOL
Poważnie widziałem chyba podobny odcinek w South Parku....
Brawa, film nominuje do Os... ee znaczy na Darwina roku:)

ocenił(a) film na 10
nesgoth

W takim razie chyba nie oglądałeś dokładnie filmu. wytłumaczono o co tu chodzi. Odsyłam do filmu.

ocenił(a) film na 8
nesgoth

co ty wiesz o zaboijaniu :PPPPPPP nie jest zly nie narzekaj :PPPP

ocenił(a) film na 8
nesgoth

co ty wiesz o zaboijaniu :PPPPPPP nie jest zly nie narzekaj :PPPP

ocenił(a) film na 9
nesgoth

No coż... nazywasz "Four Brothers" mało ambitnym filmem, ale w sumie nie ma sie czemu dziwić, w końcu oglądasz "bardzo ambitny" South Park... W końcu między ludzmi musza zdarzac sie tacy jak ty...

ocenił(a) film na 10
Maarit

no coz sa ludzie i parapety :D
pozdro
"four brothers" to jeden z najfajniejszych filmow jakie ogladalam.

Maarit

A co myślisz ,że South Park to mało ambitny serial,moge się założyć ,że nawet go nie oglądałeś,więc skąd od razu taka negatywna opinia ? !!!

ocenił(a) film na 6
Badi_2

Dokładnie. W South Park jest często więcej treści niż w filmach wychwalanych przez pseudointelektualistów. Niektórych może razić sposób podania tematu, co nie znaczy że nie ma tam żadnej treści ani przekazu.

ocenił(a) film na 5
przemus_3

Śmieszy mnie w tym filmie jedna rzecz: matka wychowały ich na dobrych ludzi, aby nie wyrządzali innym krzywd, ale jak ona umiera, to oni nagle postanawiają zabić mordercę. A później matka się jeszcze cieszy, udało im się zabić morderców... Ogólnie film oceniam na 6+/7-, ale w skali filmweb to 5


A South Park dobra bajka, niektóre odcinki bezsensowne, ale zadarzają się świetne i inteligentne czasami:]

przemus_3

Dokładnie o to mi chodziło :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Maarit

No rozbrajają mnie tacy ludzie.
"W końcu między ludzmi musza zdarzac sie tacy jak ty..." Hahaha, no nie mogę... podsumowujesz ludzi przez pryzmat niskiej oceny filmu, który Ty wychwalasz + nie łapiesz ironii i sensu South Park'u = nie mam więcej pytań.
Wpis Blade przemilczę...

użytkownik usunięty
m_staszek

Jeżeli ktoś tytułuje temat "lol" to chyba już wiadomo z kim ma się do czynienia...

Poszukuje na prawdę obiektywnej opinii, gdyż zastanawiam się czy warto oglądać ten film, ale to już drugi wątek od tego filmu, który czytam i dalej znajduję bardzo podobne kłótnie jak w poprzednim...

ocenił(a) film na 9
Raffi7

tu nie ma się o co kłócić/!/film jest fantastyczny-szybki w miarę logiczny
/no może nie jestem zbyt obiektywny-bo b. lubię Marka W./Fajne kino !.

użytkownik usunięty
warmax

Nie no wogóle South park jest w chuj ambitny. No pozazdroscic autorom pomysłu. Wogóle to jebac filmy, ogladajmy AMBITNY South Park z zajebiscie wielkm przesłaniem i mądroscia w kazdym odcinku! Pierdolnij sie w łeb, tylko nie za mocno, zeby Ci to gówno z łba nie wyleciało!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones